6/3
Zelená ochrana pro váš domov

Zelená ochrana pro váš domov

6. března 2017 v 00.00, Stavba a rekonstrukce, Zahrada

Sponzorované odkazy

Mít doma pokojové rostliny se vyplatí. Nejen, že jimi ozdobíte a zkrášlíte interiér, ale budete svůj domov mít i zdravější.

Všechna elektronika, co máte doma, ať už jsou to počítače, notebooky, netbooky, tablety, tiskárny, mobilní telefony, či wifi routery, tak všechno je zdrojem záření a produkce látek (benzen, formaldehyd), které byste doma raději neměli.

Zelenec je nenáročnou pokojovou rostlinouZelenec je nenáročnou pokojovou rostlinou

Ale nezoufejte! My víme co s tím! Naštěstí jsou tu vaši pokojoví zelení kamarádi, kteří vám vzduch doma očistí a zbaví jej těchto látek.

Které to jsou?

  • všechny draceny
  • bambus
  • zelenec
  • fialky
    Dracena je silný eliminátor zářeníDracena je silný eliminátor záření

Draceny jsou velmi nenáročné pokojovky, které vám ozvláštní interiér a dokáží velmi efektivně eliminovat škodliviny z ovzduší. Všude tam, kde jsou monitory, počítače a elektronika se uplatní.

Bambus lze velmi dobře v domácích podmínkách pěstovat, ale dobře se mu daří i jen ve vodě. Je velmi dobrým likvidátorem záření z počítačů, routerů a wifi.

Zelenec je klasická a velmi vytrvalá pokojová rostlina s nenáročnou údržbou. Lze s ním ozdobit mnohý interiér a eliminovat tak škodliviny z jeho ovzduší.

Fialky potěší mnohé oko, jsou krásnou okrasou příbytkůFialky potěší mnohé oko, jsou krásnou okrasou příbytků

Fialky jsou klasikou, která překvapuje svým efektem na prostor. Je to velmi příjemná rostlinka a kvetoucí obzvláště, protože mile krášlí jakýkoli pokoj v bytě či domě. A málokdo ví, že umí dobře čistit vzduch od škodlivin.

Zdroj foto: Pixabay.com

Autor: Pavla Jelínková

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality