4/5
Nové a moderní kanceláře v Ostravě – The Orchard

Nové a moderní kanceláře v Ostravě – The Orchard

4. května 2009 v 00.00, Komerční prostory

Sponzorované odkazy

Kancelářský a hotelový komplex The Orchard je tvořen třemi sedmipodlažními kancelářskými budovami, jejichž celková plocha disponuje rozlohou 36 000 m².

Developerská společnost Red Group, která projekt financuje, vsadila na luxus, kvalitu a komfort, jenž svým nájemcům celý komplex poskytne.

Komplex The Orchard stojí na frekventované komunikaci, v samém centru moravskoslezské metropole, mezi dopravními tepnami Hornopolní a Cihelní. Zvýšený zájem o pronájem komerčních prostor spočívá i ve výborné dostupnosti, a to jak prostřednictvím městské hromadné dopravy, tak dopravy osobní. Přímo před areálem se nachází zastávka městské hromadné dopravy, která je plně funkční i mimo pracovní dobu a víkendech.

Nové a moderní kanceláře v Ostravě – The Orchard (http://www.realitymag.cz)

Kanceláře, komerční prostory

Jednotlivé kanceláře disponují velmi vysokým standardem, který zahrnuje zdvojené podlahy, moderní telekomunikační připojení, zabudované osvětlení do stropních podhledů a samozřejmostí je klimatizace. Komplex disponuje dostatečně velkou parkovací plochou, s kapacitou zhruba šest set parkovacích míst. Suterén a přízemí budov jsou vyčleněny pro maloobchodní plochy, které se mohou přeměnit ve specializované maloobchodní jednotky nebo posloužit podnikatelům jako prostor určený k prezentaci výrobků.

Veřejné prostory

The Orchard není tvořen pouze kancelářskými prostory, v komplexu se nachází čtyřhvězdičkový business hotel, restaurace a prostory sloužící pro volný čas široké veřejnosti.

Součástí veřejného prostranství, nacházející se před budovami, je restaurace Orchard, která slouží nejen pro zaměstnance a nájemníky, nýbrž i pro širokou veřejnost. Celkovou kapacitu restaurace tvoří 120 míst, v letních měsících je otevřena venkovní terasa, která prostorovou kapacitu zvětšuje.

Nové a moderní kanceláře v Ostravě – The Orchard (http://www.realitymag.cz)

Zejména obchodníci a partneři jednotlivých společností ocení přítomnost čtyřhvězdičkového moderního hotelu Park Inn. Celková kapacita hotelu je 185 pokojů, které jsou zařízeny v nezaměnitelném designu značky mezinárodního hotelového řetězce Park Inn. Hotel disponuje konferenčním centrem, jednací místností, luxusní restaurací a plně vybaveným fitness centrem.

Hotelová restaurace, Bamboo restaurant and Bar, nabízí pochoutky mezinárodní i české kuchyně. Celková kapacita restaurace je 150 míst, z čehož 40 míst je na venkovní terase, která funguje v letních měsících.

Zdroj: http://www.theorchard.cz, http://ostravablog.cz/…po-dokonceni

Nové a moderní kanceláře v Ostravě – The Orchard (http://www.realitymag.cz)

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality