31/3

Kancelář obklopená zelení

31. března 2021 v 00.00, Zahrada

Také už vás kancelářská práce z domova přestává pomalu bavit? Zvlášť, když už to v posledních dnech konečně vypadá, že bude jaro! Letošní zima byla dlouhá a nejeden z nás si užívá čerstvého vzduchu z otevřených oken. Kdo může a chce, využije každý volný moment a jde si alespoň zaběhat. Proč ale nejít ještě dál? Vyrazme pracovat do přírody!

Venkovní sezení v parku

Kdo nechce, hledá výmluvy. Kdo chce, hledá řešení. Vyrazit do přírody není jen tak, ale strávit den na čerstvém vzduchu za to stojí. Podívejte se na následující tipy, které vám pomůžou váš den v „kanceláři příroda” chytře naplánovat.

Pracovní prostředí dělá vhodné místo

V první řadě je dobré si promyslet lokaci. Můžete vyrazit naslepo do parku, nicméně bude lepší, když si místo pečlivě vyberete. Sedět v trávě na zemi je pohodlné jen chvíli, může být ještě chlad, a pokud chcete skutečně pracovat, bude se vám hodit stůl a něco k sezení. Altánky v parcích, turistická posezení, grilovací a pikniková místa v parcích … je spousta míst, která tyto podmínky splňují. Pokud máte zahradu, pak není co řešit! Stačí oprášit „zahradní nábytek“: https://www.ajprodukty.cz/…k/1994586.wf , případně pořídit nový a začít makat.

Dobré připojení není závislost ale nutnost

S výběrem místa ale také souvisí přístup k internetu. Pokud nemáte možnost surfovat přes mobilní data, nebo máte omezený datový tarif, budete se muset zdržovat v blízkosti dostupných Wi-Fi sítí a jiných „přípojných míst“: https://www.ajprodukty.cz/…/27048305.wf . K tomu vám pomůže aplikace Wifič, která je dostupná jak pro telefony s Androidem, tak s iOS a pomůže vám najít volné Wi-Fi v okolí.

Pro ty, kdo nebudou vyhledávat vysloveně přírodní pracoviště, budou určitě brzy k dispozici zahrádky restaurací a bister, případně trendy coworkingových míst na čerstvém vzduchu, která budou určitě vybavena pohodlným venkovním nábytkem se slunečníky a vším potřebným pro naši digitální společnost.

A co třeba elektřina?

Všude asi nebudou připravená pohodlná lounge křesla a pohovky s USB konektory. Určitě si na zahradu můžete natáhnout prodlužovačku, někde se napíchnout na pouliční osvětlení, nebo nastartovat naftový agregát, ale lepší asi bude se pořádně připravit. Plně nabitý notebook i telefon je základ. Pro prodloužení výdrže je dobré vypnout všechny nepotřebné služby (Bluetooth, Wi-Fi, GPS), snížit kontrast displeje, nepřehrávat videa ani hudbu (zaposlouchejte se do zvuků přírody, to je ta nejlepší relaxace).

K notebooku si navíc můžete pořídit druhou baterii. Telefon zase můžete průběžně dobíjet power bankou.

Kancelář v cloudu

Už vám aktualizovali Word? Stále ne? Nevadí! Cloudové kancelářské aplikace vám bohatě postačí. Editují i prohlíží snad všechny známé formáty, a navíc vše sdílíte se svými kolegy. Můžete tak například ve více lidech pracovat na jednom dokumentu.

Soubory a dokumenty máte navíc zálohované a až vás zastihne déšť a do notebooku se vám dostane voda, vaše data nevyplaví, zůstanou pěkně v suchu.

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality