8/3
Realitní kancelář Next Reality: Nemovitosti bez starosti

Realitní kancelář Next Reality: Nemovitosti bez starosti

8. března 2010 v 00.00, Realitní kanceláře

Sponzorované odkazy

Historie realitní kanceláře Next Reality se datuje do roku 2006, avšak první podnikatelské aktivity jednotlivých členů společnosti započaly již roku 1999.

Za tuto vskutku kratičkou dobu se společnost Next Reality.CZ, s.r.o rozrostla v rámci celé České republiky, kde svoje služby nabízí v deseti krajích, čímž pokrývá přes polovinu území Česka. O stabilitě a konkurenceschop­nosti společnosti Next Reality.CZ vypovídá neustále se rozšiřující působnost společnosti. Svoji činnost zaměřují na zprostředkování prodeje a pronájmu všech druhů nemovitostí.

O Next reality

Realitní kancelář Next Reality se nabízí svým klientům a potenciálním klientům ucelenou nabídku nemovitostí a kompletnost poskytovaných služeb spojených s koupí či prodejem nemovitosti. Profesionálně vyškolený personál dokáže být klientům nápomocný nejen při nabídce či poptávce po nemovitosti, ale také v oblastech, jenž s koupí či prodejem nemovitosti souvisejí. Ke standardně poskytovaným službám patří finanční poradenství, právní servis, vypracování znaleckého posudku, jednání s finančním i katastrálním úřadem.

K velkým přednostem realitní kancelář Next Reality patří přímý výkup všech druhů nemovitostí. Tímto se řadí k menšině realitních kanceláří, jenž řeší problémové nemovitosti, exekuce, zástavy či dluhy. To samozřejmě společnost posouvá vpřed při oslovování potenciálních klientů.

Vize a přednosti Next reality

K největším marketingovým nástrojům, stejně jako u konkurence, patří vlastní webové stránky, na kterých denně aktualizuje nabídky s nemovitostmi, jejichž počet každý měsíc navyšuje. Širší a rozmanitá nabídka s sebou přináší i větší zájem nejen ze strany partnerů a klientů, ale také ze strany odborné veřejnosti a médií.

Vizí společnosti je do budoucna otevřít další pobočky, jejichž působiště by poté pokrývalo všechny krajská města ČR. Realitní kancelář Next Reality usiluje o posílení postavení prostřednictvím regionálních poboček v okresních městech tak, aby její služby byly dostupné pro všechny klienty.

zdroj: http://www.nextreality.cz

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality