29/6
Sucho a dovolená? Máme řešení!

Sucho a dovolená? Máme řešení!

29. června 2017 v 00.00, Nové byty, Nové domy, Zahrada

Sponzorované odkazy

Máte vymazlený květinový koutek, balkon, terasu bojíte se sucha i dovolené, které by vaše pečlivě pěstované zelené kamarády zdevastovaly? Máme pro váš řešení! Pořiďte si elegantní, a přitom funkční kousky a do nich zasaďte své vypiplané rostlinky. Jaké to jsou? Styloví pomocníci a pracanti – samozavlažovací květináče!

Tito pečovatelé zeleného království jsou jako stvoření k tomu, aby učinili vás koutek se zelení krásným a trvalým i ve vaší nepřítomnosti. Květináče mají patentovaný samozavlažovací systém, který jejich zelené obyvatele ochrání před nedostatkem vody. Systém zajistí květinám dostatečný přísun vody, přitom zabraňuje přemokření substrátu, a navíc umožní volný pohyb vzduchu ke kořenům. Jsou to spolehliví a starostliví kamarádi do nepohody a pro všechny vaše volné dny. Již můžete s klidem opustit svůj příbytek a jet na výlet, víkendový pobyt, dovolenou či třeba pracovní a služební cestu. Postarají se o vše sami. A vy nemusíte. Vyberte si ty své samozavlažovací květináče!

Samozavlažovací květináče z trvanlivého plastu jsou lehké, dobře se s nimi manipuluje a mají systém většinou dvou vzájemně na sebe nasedajících nádob s knoty. Knoty jsou vedeny oběma nádobami, přičemž přivádějí vodu ze spodní nádoby do horní, kde se nachází zemina s rostlinami. Mezi nádobami je vzduchová kapsa, která zajišťuje přísun vzduchu do substrátu i kořenům, čímž je eliminováno přemokření a pak následné vyschnutí substrátu.

samozavlažovací květináč Mareta

samozavlažovací květináč Mareta

Mareta

Jeden z nejoblíbenějších samozavlažovacích květináčů na českém trhu. Tenhle šik kousek je řešen jako dvoudílný koncept a je k mání až ve 36 barevných kombinacích. Vybere si tedy skutečně každý takový, který se mu líbí, ladí s místem kde bude stát a dotváří jej barevně i stylem. Všechny barevné kombinace jsou k mání ze jednotnou cenu 139 Kč za kus.

samozavlažovací květináč Mareta Siesta

samozavlažovací květináč Mareta Siesta

Siesta

Je oblíbený samozavlažovací květináč coby představitel kompaktních a prostorných květináčů. Systém je dvoudílný a byl vyvinut profesionálními zahradníky. Siesta je výborný kousek v poměru funkčnosti a ceny. K dostání ve třech barevných provedeních a několika průměrech, a to za cenu od 68 do 175 Kč, když lze květináče zavěsit, a to i několik pod sebou. Dva pod sebe závěsné vás vyjdou na 237 Kč a tři 437 Kč.

samozavlažovací květináč Bergamot

samozavlažovací květináč Bergamot

Bergamot

Má čtvercový půdorys, s hladkým povrchem a nožičkami umožňujícími odtok vody. Květináč má okénko k zalévání i odtoku přebytečné vody (třeba při dešti) a zároveň přístupu vzduchu ke kořenům. Bergamot můžete pořídit ve třech barevných provedeních, a v pěti velikostních rozměrech, když jejich cena vyjde od 90 Kč do 305 Kč za kus.

samozavlažovací květináč Doppio

samozavlažovací květináč Doppio

Doppio

Je originálně řešený a designový bonbonek mezi zavlažovacími květináči z plastu. Koupíte jeden dvoudílný květináč, a de facto získáte jeden samozavlažovací, nebo dva standardní. Doppio má neotřelý design, prima řešený systém samozavlažení a kvalitní provedení. Je k mání v šesti barevných kombinacích z jednotnou cenu 92 Kč za kus.

Všechny kousky a mnohé další najdete na Plastia.cz.

Zdroj foto: Plastia.cz

Autor: Pavla Jelínková

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality