6/2
Připravte se na zahradu již nyní!

Připravte se na zahradu již nyní!

6. února 2016 v 00.00, Zahrada

Sponzorované odkazy

I když je za okny ještě zima a sychravo, někde sníh a jinde déšť, je dobré již nyní se zamyslet nad nastupujícím jarem. Jak toto období využít pro vaši zahradu, která nyní ještě spí zimním spánkem?

Na zahradničení se můžete připravit již nyní, zahrada vám pak poděkuje. Předpěstovat si sazeničky lze již v únoru, a pak jen vše přemístit na záhonky.

Připravte se na zahradu již nyní! (http://www.realitymag.cz)

Doma v teple

Brzský výsev sazeniček doma do malých květináčků, truhlíků, nebo plat na parapet okna, je ideálním způsobem, jak si pomoci u mnoha druhů zeleniny. Pracovat se dá se saláty, brokolicí, celerem, lilkem, rajčaty, cibulí, paprikami a petrželkou. Připravíte doma a v půli března či později přestěhujete na zahradu. Vaše úroda dozraje rychleji a bude kvalitnější.

Připravte se na zahradu již nyní! (http://www.realitymag.cz)

Co je důležité

Každý zahrádkář by měl ale znát požadavky na pěstování každé jedné rostlinky – teplotu, sílu světla a slunce, prostor i četnost zálivky. Mnohé kousky lze zasadit již v počátku jara přímo na záhonky. K těmto otužilcům mezi sazeničkami patří špenát, fazole a mrkev.

Připravte se na zahradu již nyní! (http://www.realitymag.cz)

Není setí jako setí…

Víte jak správně zasévat nebo sázet? K předpěstování doporučujeme malý květináč či truhlík naplnit ze 2/3 vhodnou zeminou, semena co nejvíce rovnoměrně na ní rozvrstvit a poté překrýt slabou vrstvou substrátu.Ten jemně provlhčete postřikem vodou a překryjte třeba sklenicí, nebo něčím podobným a průhledným skrz co bude k semenům pronikat světlo. Občas odklopte a provětrejte.

Připravte se na zahradu již nyní! (http://www.realitymag.cz)

Pokud dodržíte u každého druhu správnou péči – rosení a zálivku, stanoviště s vhodným dopadem světla a slunce, můžete se těšit na silné rostlinky které pak přesadíte ven – na záhonky vaší zahrádky. A brzy si budete moci pochutnávat na své vlastní zelenině.

Zdroj foto: Roxana/Flickr.com

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality