28/12
Sváteční novoroční výzdoba

Sváteční novoroční výzdoba

28. prosince 2017 v 00.00, Nové byty, Nové domy, Zahrada

Sponzorované odkazy

Nejen o Vánocích, ale i o Silvestru a vítání Nového roku, potažmo pak na Nový rok může být u vás doma svátečně a krásně, trošku třeba jinak než o klasických Vánocích. Udělejte si novoroční vítání se sváteční tabulí i výzdobou!

Sváteční novoroční výzdoba (http://www.realitymag.cz)

Sváteční a novoroční výzdoba může být alternativou pro váš dům, vaši terasu, balkon, zimní zahradu i zahradu, třeba s bytovými doplňky a ozdobami od značky Nkuku. Tato značka začala s ručně vyráběnými koženými deníky a bloky, přičemž dnes má v nabídce tato anglická značka mimoto krásné a stylové bytové doplňky a dekorace, vesměs s rustikálním nádechem.

Sváteční novoroční výzdoba (http://www.realitymag.cz)

Její parketou je ale mnohem více krásných kousků, včetně stylového porcelánu, pletených přehozů nebo masivních dřevěných prkének do kuchyně. Vše vesměs v originální ruční výrobě. A navíc výroba značky Nkuku se neorientuje jen na tuzemsko, ale vyrábí v mnoha koutech světa, a to v takových exotických destinacích jako je Devon či Indie. Všude tam si také vybírá regionální šikovné řemeslníky. Značka Nkuku se vyznačuje transparentním byznysem a férovými podmínkami. Ty jsou samozřejmostí.

Mosazná hvězda Talini

Mosazná hvězda Talini

Mosazná hvězda Talini

Krásná a stylová hvězda je vyrobena z mosazi o velikosti 20×20×6 cm. Je to půvabná a okouzlující ozdůbka, která vám vytvoří dokonalou novoroční náladu. Cena stylové mosazné hvězdy činí 390 Kč.

Sada mosazných dekorací Sankari

Sada mosazných dekorací Sankari

Sada mosazných dekorací Sankari

Rustikálně ladné mosazné ozdůbky v sadě o průměru 7,5 cm, jsou jedinečné, se složitými a velmi detailní vzory. Všechny jsou ručně vyřezané do mosazného plátu. Mosaz má jemný zlatý odlesk, který celou dekoraci ještě zkrášluje. Sada se hodí na stromeček, nad krb či stůl, na terasu, na balkón, do zimní zahrady i na zahradu samotnou k zavěšení na větve, keře, do vázy, ke stropu, prostě kamkoli chcete. Sada stojí 550 Kč.

Sada mosazných dekorací Taraja

Sada mosazných dekorací Taraja

Sada mosazných dekorací Taraja

Další šik sada bytových dekorací k výzdobě kamkoli do interiéru i exteriéru. Mosazné dekorace Taraja mají výrazné geometrické tvary a jsou tvarovány ručně pomocí staré pájecí techniky. Sada obsahuje 4 kusy včetně barevných sari provázků. Vyjde vás na 550 Kč.

Dekorace Kiko

Dekorace Kiko

Dekorace Kiko

Originální závěsné dekorace ve tvaru šestiúhelníku, trojúhelníku a čtverce jsou vyrobeny ze zinku a mají blyštivě stříbrnou barvu. Neotřelé dekorace o rozměrech cca 8×7.5×0.7 cm, vás vyjdou na 180 Kč za kus.

Zdroj foto: Nila

Úvodní foto: Novoročním vítání – tabule ve stylu rustic chic, s ručně vyráběnými ozdobami.

Autor: Pavla Košík jelínková

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality