10/3
Servis kotle je ideální na jaře a v létě

Servis kotle je ideální na jaře a v létě

10. března 2018 v 00.00, Nové byty, Nové domy, Služby, Stavba a rekonstrukce

Sponzorované odkazy

Jaro je za dveřmi, a mimo jarního úklidu doma a na zahradě, potřebuje vaši pozornost i další věc. V teplých jarních a letních měsících je ideální čas na to, co bylo v zimě využíváno dennodenně – topení a kotel. Abyste po vzoru jednoho pořekadla nebyli v mrazu nemile překvapeni.

To pořekadlo zní: „když se zima zeptá,co jste dělali v létě. A váš zdroj vytápění vaší domácnosti stejně jako vy potřebuje péči. Nehledě na to, že se během zimy jistě vyskytla řada obtíží, které je nutno řešit a neodkládat na dobu, kdy už bude pozdě a vy a zbytečně mrknout.

Servis kotle je ideální na jaře a v létě (http://www.realitymag.cz)

Po topné sezóně

Proto dopřejte svému kotli údržbu právě v teplých měsících, kdy není nutno přitápět. Nepsané pravidlo totiž říká, že by se měl topný systém nechat prohlédnout po každé topné sezóně. Značně se tak omezí a odbourají mnohé nepříjemné ne li život ohrožují situace.

Termín revize

Již před započetím teplých jarních a letních měsíců je dobré oslovit servisní firmu a domluvit si termín k revizi, údržbě či opravě topného systému. Čekací lhůty jsou na jaře a v létě mnohem kratší, nežli v jiném období roku a výpadek tepla či případně i ohřev vody lze snést.

Servis kotle je ideální na jaře a v létě (http://www.realitymag.cz)

Péči potřebuje i vaše topení

Všechny součásti kotle a topného systému potřebují péči, protože se zanáší spalinami a ty zabraňují rozvodu tepla a markantně snižují funkčnost i efektivitu topného systému. Investovat do servisní prohlídky je nutné, a takto vynaložené prostředky se vám mnohonásobně vrátí v bezpečí domácnosti, a v topné sezóně pak bezproblémovým či méně poruchovým vytápěním.

Značná úspora

A ty vynaložené prostředky nemusejí být tak vysoké jako jindy, protože servisní firmy mimo topnou sezónu mají často nižší ceny nebo výhodné akce, které právě k servisu, údržbě a případné opravě topného systému na jaře a v létě nabádají. A tak můžete získat hned dvakrát – kratší čekací dobu na servis i nižší cenu.

Servis kotle je ideální na jaře a v létě (http://www.realitymag.cz)

Bez starostí

Máte tak jistotu, že v zimě v klidu zatopíte, budete mít teplou vodu pro všechny potřeby domácnosti a nebudete se stresovat tím, jak a kdy vše okolo topného systému zařídíte tak, aby nebyl příliš snížen komfort vaší domácnosti. Proto zkuste oslovit servisní firmu již nyní a naplánovat si jarní či letní termín.

Zdroj foto: Pixabay.com

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality