17/3
Jak na úspory v domácnosti: tak trochu eko manuál pro každého

Jak na úspory v domácnosti: tak trochu eko manuál pro každého

17. března 2018 v 00.00, Služby

Sponzorované odkazy

Jak uspořit při provozu domácnosti je jistě dobré vědět. A děje-li se tak ještě trochu ekologicky, je to ještě lepší. Máme pro vás tip na eko manuál pro každého, který obsahuje Praktické a jednoduché rady, jak ušetřit v domácnosti a chovat se ekologicky.

Dvacetiosmi stránková publikace se nazývá Úspory v domácnosti – rady, jak zdravě bydlet a ušetřit a jejím tvůrcem je Petr Ledvina patřící mezi pracovníky Sítě ekologických poraden STEP a vydavatelem manuálu je ZO ČSOP Veronica. Je k mání v online formě, v pdf formátu ke stažení, ale i tištěná na recyklovaném papíru.

Celý elaborát je proveden a psán velmi čtivou, jednoduchou, barevnou a hodně obrázkovou formou, která doplňuje efektivně a příjemně celý text. Pojmy i podání je psáno tak, aby informace pochopil opravdu každý. Materiál je k dispozici zdarma, a určen skutečně všem, a to i handicapovaným a proto má jednoduchý jazyk.

Jak na úspory v domácnosti: tak trochu eko manuál pro každého (http://www.realitymag.cz)

Úspory v domácnosti vám tedy v pěti kapitolách poradí, co vše můžete doma udělat, abyste

  • šetřili elektřinu
  • správně topili
  • šetřili vodou
  • zdravě bydleli
  • a vhodně nakládali s odpady v domácnosti

Text je inspirativní a pomůže vám s úsporou v domácnosti efektivně a jednoduše. Nejsou zde odborné výrazy, žádné fyzikální jednotky, nic formálního o ochraně životního prostředí, ale vše je pojato a zaměřeno ryze na úsporu domácího rozpočtu a financí.

Jak na úspory v domácnosti: tak trochu eko manuál pro každého (http://www.realitymag.cz)

A mimo webových odkazů a URL adres se zde nabízí kontakt – adresa, email a telefonní číslo, k případné osobní konzultaci a poradě v některé pobočce ze sítě poraden, či přímo u vydavatele.

Zdroj foto: Pixabay.com

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality