20/10
Jak šetřit za teplo v domácnosti?

Jak šetřit za teplo v domácnosti?

20. října 2020 v 00.00, Stavba a rekonstrukce

Sponzorované odkazy

Nebaví vás vysoké účty za teplo v příbytku? Chcete změnu a začít šetřit? Zkuste některý z našich tipů!

Teplo je základní prvek pohodové a útulné domácnosti, přičemž v chladných měsících roku to platí dvojnásob. Jak to ale udělat, abyste měli doma útulno a teplíčko, aniž byste si zruinovali rozpočet?

Šetřete efektivně a rychle s některým z produktů, které vám dnes představíme.

Zkuste folii Radflek

Radflek je patentovaná a energeticky úsporná radiátorová fólie, jež efektivně odráží více než 80 % tepelné energie vyzařované ze zadní části vašeho radiátoru. Snižuje tak tepelné ztráty protsoru a potažmo celé domácnosti až o 45 %. Psali jsme o ní zde.

Použijte Endotherm

Endotherm je patentovaná a energeticky úsporná přísada do centrálního topného systému. Tato unikátní přísada dokáže ušetřit více než 10 % nákladů za vytápění.

Instalujte si radiátory Booster

Radiator Booster Turbo Logic, je patentovaná technologie, jež vám zajistí rychlejší vyhřátí prostoru při mnohem menší spotřebě energie než nyní. Můžete s ním ušetřit až 4500 Kč ročně za vytápění.

Využijte Termík

Termík je přídavné zařízení pod radiátor, které má radu tichých automaticky spínaných ventilátorů, které svým silným průtokem vzduchu přemisťuje teplý vzduch po místnosti. Zvyšuje účinnost vytápění téměř čtyřnásobně.

Zkuste Thermalix

Thermalix je patentována energeticky úsporná a protiplísňová přísada do barev, která je složena z keramických mikročástic. Ty dodávají barvám na vnější a vnitřní nátěry kvalitní tepelně izolační vlastnosti. Zabraňuje minimálně o čtvrtinu tepelným ztrátám a je vhodná i pro již izolované budovy. Dokáže snížit účty za vytápění o 15 %.

Natírejte Insofloor

Insofloor je patentovaný energeticky úsporný akrylový nátěr na vodní bázi, složený z keramických mikročástic, který zlepšuje tepelně izolační vlastnosti podlah. Vhodné na beton, pod laminátové podlahy, obklady, pod koberec a pod všechny druhy dřevěných povrchů. Dokáže snížit tepelné ztráty podlah až o 25% a snížit účty za vytápění o 10 – 20%.

Veškeré produkty naleznete na webu Úspora a vytápění.

Zdroj foto: Pixabay.com

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality