22/9
Mis Kompost: máte šanci do konce října 2018!

Mis Kompost: máte šanci do konce října 2018!

22. září 2018 v 00.00, Zahrada

Sponzorované odkazy

Do konce října 2018 můžete svůj kompostér přihlásit do zajímavé soutěže Miss kompost, která letos proběhne již třináctým kolem.

Pachateli akce jsou organizuje Ekodomov a Kompostuj.cz, kteří takto dávají šanci všem skalním zastáncům kompostování a zahrad, napříč generacemi, zkušenostmi i možnostmi. Je to tedy možnost, jak si předvést vzájemně tipy, nápady, design a provedení samotného kompostování a inspirovat se.

vermikompostér

vermikompostér

Kompost

Je směs domácího a zahradního bioodpadu, vnikající řízeným bio rozkladem. Je to prima a efektivní prostředek ke zlepšení zeminy a půdy, který prakticky využívá odpadu z domácnosti a ve finiši obsahuje výživu pro půdu.

Kompostér

Je nádobou, v níž organický odpad z domácnosti a zahrady schraňujete. Jsou to skořápky, slupky, zbytky z kuchyně, včetně zbytků zeleniny a ovoce. To vše se díky kompostéru promění ve výživnou zeminu.

školní kompostér

školní kompostér

Kompostování

Je metodou zpracování a zužitkování domácího organického odpadu, která je veskrze efektivní a praktická. Zbytky z domácnosti se se nevyhodí, ale účelně a dobře spotřebují a dodají pak půdě živiny.

Ještě je čas se přihlásit!

Přihlásit svůj kompostér můžete zde.

A pokud kompostování v tomto roce šlo mimo vás, můžete hlasovat pro toho, kdo by měl cenu získat. Na facebook stránce Miss Kompost 2018 hlasujte o tom, kdo by měl post Miss kompost získat. Hlasování bude probíhat až do 10. listopadu 2018.

Byly vyhlášeny tyto kategorie

  • Kompost roku: 1., 2. a 3. místo
  • Miss kompost škol: 1. místo
  • Miss kompost Facebook: 1. místo

Zdroj foto: Pixabay.com

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality