1/10
7 praktických vychytávek do kuchyně. Posuďte sami

7 praktických vychytávek do kuchyně. Posuďte sami

1. října 2018 v 21.45, Stavba a rekonstrukce

V kuchyni strávíte opravdu hodně času. Právě proto jsme pro vás připravili těchto 7 skvělých vychytávek do kuchyně, které opravdu oceníte, protože vám usnadní práci.

1. Koš šoupněte ho pod dřez

Koš na odpadky není zrovna něco, co by mělo zůstávat v kuchyni na očích. Vyhraňte mu místo ve skříňce po dřezem. Je to velmi praktické. Veškeré slupky a další odpady můžete z dřezu hodit přímo do koše, aniž byste ušpinili všechno okolo.

2. Utěrky ukryjte do malé vysunovací skříňky

Utěrka, která se válí neustále na lince nebo úchytu od trouby? Nesmysl. Při zařizování kuchyně myslete na malou vysunovací skřínku s tyčí, na kterou zavěsíte právě utěrky. Do zbylého a poměrně úzkého úložného prostoru se vám pohodlně vejdou oleje, ocet nebo třeba šťáva.

3. Organizér na koření umístěte do tajného šuplíku

Pořadač na koření v šuplíku si jednoduše zamilujete. Proč? Už totiž nemusíte s upatlanýma rukama otevírat plastové krabice a nořit se do pytlíků s kořením. Tajný šuplík hned pod linkou jednoduše vytáhnete a mezi přehledně vyskládanými kořenkami si hned vybere, co potřebujete. Už žádné rozsypané koření na dně krabice.

4. Využijte každý roh i kout

Do špatně dostupných míst, jako jsou různé rohy, budete potřebovat výsuvné poličky. Je to z prostého důvodu. Byla by velká škoda, přijít o úložný prostor jenom kvůli tomu, že nedosáhnete dozadu. Takhle prostě otevřete skříňku, vysunete poličku atypického tvaru a vezmete si, co potřebujete.

5. Separátní ostrůvek skýtá další spoustu místa

Jako další úložný prostor v kuchyni využijte i samostatný ostrůvek. Skrývá v sobě spoustu místa, kam se dají ukrýt hrnce nebo talíře. Pokud na ostrůvku nemáte zrovna sporák nebo dřez, můžete sem odložit, co vás jenom napadne.

7 praktických vychytávek do kuchyně. Posuďte sami (http://www.realitymag.cz)

6. Navazujícím barovým pultem získáte místo k sezení

Podobně je na tom i barový pult, který navazuje na kuchyňskou linku. Opět vám poskytne další odkládací místo. Umístěte na pultík kávovar nebo mísu s ovocem. Pořád zbude dost prostoru, aby se k vám mohla na barovou židličku usadit návštěva nebo kdokoli z rodiny a povídat si s vámi během vaření.

7. Designový skleněný obklad jako praktická záležitost

Místo klasického obkladu si za kuchyňskou linku pořiďte skleněnou desku. Kromě toho, že si můžete vybrat ze spousty nádherných designů, deska půjde i snadno omýt, a navíc je ohnivzdorná. Ve skle chybí spáry, takže se nikde nebude držet žádná plíseň nebo nečistoty.

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality