29/8
Outdoor kuchyně

Outdoor kuchyně

29. srpna 2014 v 00.00, Chaty a chalupy, Nové byty, Nové domy, Zahrada

Sponzorované odkazy

K ideálnímu posezení s přáteli patří v současnosti nejen gril, ale outdoor kuchyně. Fenomén venkovních kuchyní se rozšířil i do našich končin. A co dělá venkovní kuchyni tou správnou kuchyní?

To že je v outdooru i kuchyně, přidává nemovitosti na hodnotě. A to v případě, ať už to je dům, v němž bydlíte, anebo jen rekreační chalupa či chata. Je dobré náklady venkovní kuchyni důkladně zvážit a pojmout jako investici. Stále častěji majitelé do remodelace svých domů, chat a chalup investují velké množství svého volného času i financí.

Představa outdoor kuchyně by měla souznít s daným domem a jeho okolím, zahradou, venkovním prostorem. Přidat místu na estetičnosti. Outdoor kuchyně se již nejen v zahraničí, ale i u nás stávají trendem posledních pěti let. Vše, co je k nim zapotřebí je trochu místa, tvořivé kreativity a zápalu.

Outdoor kuchyně kombinuje mnohé materiály.

Kámen, beton a ocel

Krásná, elegantní a trendy venkovní kuchyně, Jenny /Flickr.com

Krásná, elegantní a trendy venkovní kuchyně, Jenny /Flickr.com

Především je to snadná údržba díky nerez oceli, kameni a betonu. Kámen evokující cihlu má efektní design a velmi příjemně souzní s texturou betonu. Nerezové zařízení outdoor kuchyně je praktické, a dlouhotrvanlivé i v proměnlivém počasí. Všechny materiály jsou promyšleně navoleny tak, aby dobře odolávaly všem podmínkám, přitom jsou stylové a skvěle do sebe zapadají.

Mini verze

Mini venkovní kuchyňka k chatce či chalupě, Luis/Flickr.com

Mini venkovní kuchyňka k chatce či chalupě, Luis/Flickr.com

Malá mini venkovní kuchyňka je ideální volbou na malý pozemek u domu, chaty či chalupy. Je velmi prostá a jednoduchá, ale přitom praktická. Nerezové zařízení a keramické obklady jdou pěkně k sobě. Miniatura outdoor kuchyně má v sobě svůj specifický půvab.

V altánku

Outdoor kuchyně ve zděném altánku, Zaazuu/Flickr.com

Outdoor kuchyně ve zděném altánku, Zaazuu/Flickr.com

Zděný altánek u domu či chalupy je ideální k vytvoření malého outdooru pro vaření se vším, co k tomu patří. Není to honosná kuchyně, ani luxusní, ale originálně prostá, čímž pěkně zapadá do boční stěny zděného altánu. Nerezový gril, kamenná pracovní deska i podlaha jsou jednoduché a praktické.

Vzdušnost s posezením

Vzdušná elegance, JasonGlimm/Flickr.com

Vzdušná elegance, JasonGlimm/Flickr.com

Vzdušná elegance outdoor kuchyně v kombinace materiálů ladí s vnějším prostorem. Esteticky elegantní, s vyzdívanými sloupy, to je hodně vzdušná venkovní kuchyně. Skýtá dostatek prostoru jak pro přípravu všech dobrot, tak i na posezení u jejich konzumace.

Úvodní obrázek: Richard/Flickr.com

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality