20/12
Bojíte se o svůj majetek? Poradíme, jak si pojistit nemovitost i svou hloupost

Bojíte se o svůj majetek? Poradíme, jak si pojistit nemovitost i svou hloupost

20. prosince 2018 v 21.45, Služby

Strach o majetek je naprosto normální. Pokud si pořídíte vlastní nemovitost, samo o sobě jde o velkou investici, takže doufáte, že se už žádný další problém neobjeví. Jenže bohužel se nečekané problémy objeví ve chvílích, kdy to nejméně čekáte. Ochranou je dobře sjednané pojištění nemovitosti. A jak to zařídit? To se dozvíte v článku.

Co budete dělat, až se něco stane?

Představte si, že omylem vytopíte sousedy, dojde k samovznícení elektřiny či čemukoliv jinému. Spoléhat na náhodu, že se nic takového nestane, je bláhové a často velmi krátkozraké. Jakmile totiž dojde k problému, musíte sami uhradit částku nutnou pro opravu. A to často není vůbec žádná sranda, protože výdaje se mohou vyšplhat opravdu vysoko.

Sjednejte si výhodné pojištění

Bezpečný domov, foto: ergo.cz

Bezpečný domov, foto: ergo.cz

Řešením pro nečekané situace je pojištění majetku. Může dojít ke krádeži či poškození někým cizím a tehdy se nám bude velmi hodit fakt, že nám bude daná věc nahrazena pojišťovnou. Velmi důležité je také výhodné pojištění nemovitosti pro ochranu našeho většinou nejcennějšího majetku. V případě nečekaných událostí, které poškodí nemovitost, se dočkáme odškodnění a nemusíme si lámat hlavu s tím, jak svůj dům či byt opravíme. Při opravdu nešťastných náhodách jde o neocenitelnou pomoc, kdy jsme maximálně rádi, že jsme věnovali pár prostředků pro pravidelnou platbu pojištění. Pokud navíc vyberete výhodnou nabídku, ani to nepoznáte na svém rozpočtu. Nechat se správně pojistit je otázkou několika různých faktorů, které je dobré znát ještě předtím, než si něco sjednáte.

Neplaťte za svou chybu

Něco uděláte špatně a způsobíte škodu svému okolí. Ať v práci nebo ve svém volném čase, ve většině případů musíte za své chyby platit. Ale ne ve chvílích, kdy máte sjednané takzvané pojištění proti blbosti. Ochrání vás v situacích, kdy na něco zapomenete či prostě neúmyslně způsobíte škodu. Každý, kdo takové pojištění využil, byl opravdu rád, že ho měl sjednané.

úvodní foto: Roger W

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality