25/2
MAXIMA REALITY: Prodej a nákup nemovitostí nikdy nebyl jednodušší

MAXIMA REALITY: Prodej a nákup nemovitostí nikdy nebyl jednodušší

25. února 2010 v 00.00, Realitní kanceláře

Sponzorované odkazy

MAXIMA REALITY působí na českém trhu již od roku 1996. Za tuto dlouhou cestu, kterou musela ujít, si vydobyla výsostné postavení na trhu s realitami. Na základě nabídky nemovitostí, která čítá na 2 500 objektů, se společnost MAXIMA REALITY stala největší realitní kanceláří v Praze. Do portfolia MAXIMA REALITY nabízených i poptávaných nemovitostí patří byty, domy, pozemky, kanceláře, zástavby i novostavby.

Cíle a vlastnosti MAXIMA REALITY

Cílem MAXIMA REALITY bylo, je a bude vést energickou a silnou společnost, která dokáže poskytnout svým stávajícím či potenciálním klientům maximální servis k naprosté spokojenosti svých klientů. O to, aby vše fungovalo podle kodexu společnosti, se stará tým profesionálních pracovníků, kteří jsou jedničkou ve svém oboru.

Komplexnost služeb spočívá nejen ve vyhledání vhodné nemovitosti a její prohlídky, ale také v oblasti právního poradenství, přípravě smluv a zajištění dalších nezbytně nutných písemností a právních formalit.

Většina doplňkových služeb je klientům poskytnuta zdarma jako např. sjednávání hypotečního úvěru nebo založení stavebního spoření. Při prodeji vlastní nemovitosti vám společnost zajistí profesionálního fotografa, který zhotoví velmi kvalitní fotografie.

Cílem společnosti je poptávkový či nabídkový realitní proces, časově i věcně, co nejvíce zjednodušit a zvýhodnit.

Zaměstnanci a prezentace

Zaměstnanci realitní kanceláře MAXIMA se snaží klientům nabídnout široký výběr nemovitostí, zajišťují prohlídky vybraných objektů a poskytují bezplatné poradenství. Důraz je zaměstnanci MAXIMY kladen především na osobní a přátelský přístup ke každému klientovi.

K marketingovým prodejním nástrojům patří vlastní webové stránky společnosti, na kterých se dennodenně aktualizuje nabídka i poptávka po nemovitostech. Průřez top nabídky je inzerován ve vlastním realitním časopisu, nazvaném MAXIMA MAGAZÍN. Ten je distribuován jako čtrnáctideník o nákladu 38 000 kusů, přímo do rukou všem potenciálním zájemcům.

zdroj: http://www.maxima.cz

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality