19/6
Předcházejte vzniku odpadů!

Předcházejte vzniku odpadů!

19. června 2019 v 00.00, Nové byty, Nové domy, Zahrada

Sponzorované odkazy

Odpad je aktuálně hodně skloňované téma, což je dobře. Ovšem je to skoro za pět minut dvanáct ne li pět minut po dvanácté. Jak předcházet odpadu? Zkuste začít konferencí o předcházení vzniku odpadů a dozvíte se jak na to!

Již v pořadí 6. ročník konference Předcházení vzniku odpadů, organizuje České ekologické manažerské centrum, z.s. Akce se uskuteční 24. října 2019 od 8 do 18,30 hodin v Praze, ve Wellness Hotelu Step ve Vysočanech, na adrese Malletova 1141/4, Praha 9. Konferenci bude moderovat Vladimír Kořen – publicista, moderátor a zejména starosta města Říčan.

Pestrost a zajímavosti

Účastníci se mohou těšit opět na zajímavý a pestrý program z komunální i firemní sféry. Příprava programu je v plném proudu a stále je možné se do něj zapojit. Konference je otevřena úplně všem, kteří vítají principy cirkulární ekonomiky a moderní přístupy při nakládání s odpady. Akce je určena především pro pracovníky v odpadovém hospodářství, zástupce firem a samospráv, škol nebo i široké veřejnosti.

Na konferenci se potkáte se zástupci Ministerstva životního prostředí a průmyslu, kontrolními orgány, představiteli firem z rozmanitých výrobních odvětví i s neziskovými organizačními, kteří se s vámi rádi podělí o osobní zkušenosti z praxe. Díky dotaci z MŽP je vstup zdarma pro všechny zástupce měst a obcí, státní správy a samosprávy, neziskových organizací a škol. Pro ostatní zájemce vložné činní 1 500 Kč bez DPH. Cena nezahrnuje oběd, ubytování ani parkování které si účastníci zajišťují samostatně.

Přihláška online

S ohledem na omezenou kapacitu doporučujeme s registrací neotálet, přihlásit se lze zde – dole na stránce.

České ekologické manažerské centrum

Je neziskové sdružení, působící přes 25 let v oblasti průmyslové a komunální ekologie. Poskytujeme environmentální poradenství, vydáváme odborný časopis Odpadové fórum, Wasteforum, pořádáme vzdělávací akce a spravujeme informační portál Třetí ruka.

Zdroj foto: Tretiruka.cz

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality