28/10
Hospodaření s dešťovou vodou: Seminář a debata s odborníky

Hospodaření s dešťovou vodou: Seminář a debata s odborníky

28. října 2019 v 13.00, Služby, Stavba a rekonstrukce

Sponzorované odkazy

Zajímá vás téma dešťové vody a hospodaření s ní? Pak si nenechte ujít setkání s odborníky v oboru v Praze.

Debata s odborníky na aktuální téma Hospodaření s dešťovou vodou, se uskuteční ve spolupráci s městskou částí Praha 4 na toto velmi aktuální téma našich měst, tedy adaptaci na změnu klimatu prostřednictvím modrozelené infrastruktury (MZI) bude bezesporu zajímavé.

Jedná se o unikátní příležitost sejít se a sdílet poznatky a zkušenosti s odborníky, kteří patří ke špičkám v Česku. Odborníci na této akci budou osoby jež řeší mnohdy úkoly národního zájmu a jsou spoluautory dokumentů v oblasti adaptace na změnu klimatu pro několik velkých měst v Česku.

Jako účastníci debaty se můžete dozvědět nejenom nejnovější poznatky na dané téma, ale hlavně praktické zkušenosti se zaváděním modrozelené infrastruktury (MZI) do života měst.

Kdy, kde a v kolik?

  • Akce se uskuteční dne 7. listopadu 2019
  • Na Nuselské radnici, ulice Táborská 500/30, Praha 4, 3.patro sál č.301
  • V době od 10hodin do 14 hodin
  • Program akce ke stažení zde

Do debaty jsou mimo jiné pozváni

  • Ing. Ondřej Růžička, PhDr. Petr Kučera, Mgr. Tibor Vansa, Jan Hušbauer, Patrik Opa MBA,
  • Filip Vácha, David Záruba z odboru životního prostředí a dopravy městské části Praha 4,
  • Mgr. Tereza Líbová, specialistka adaptace změn klimatu, Magistrát hl. města Prahy,
  • RNDr. Jana Plamínková, předsedkyně výboru pro infrastrukturu, technickou vybavenost a životní prostředí, Hlavní město Praha, Magistrát hl. m. Prahy

Registrace na akci

Seminář je určen pro zástupce veřejné správy, odborné a široké veřejnosti a je pro všechny účastníky zdarma s nutností registrace. Na akci je nutno se registrovat do 1.11.2019, protože kapacita je omezená. Na akci se registrujte zde

Projekt Počítáme s vodou je podpořen Magistrátem hlavního města Praha a Ministerstvem životního prostředí, projekt nemusí vyjadřovat stanoviska MŽP. Akce se koná pod záštitou Ireny Michalcové, starostky MČ Praha 4.

Zdroj foto: Pocitamesvodu.cz

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality