15/6
Konec letních veder díky novinkám od Conceptu

Konec letních veder díky novinkám od Conceptu

15. června 2020 v 00.00, Nové byty, Nové domy, Služby

Sponzorované odkazy

Mobilní klimatizace, ochlazovač a výkonné ventilátory. To jsou novinky, které umí účinně a rychle ochladit vzduch v jakékoli místnosti a skvěle nás tak ochránit před úmornými letními vedry. Modely od české značky Concept vás jistě osloví.

Mobilní klimatizace 3v1 KV0800 a KV1000

Oba zbrusu nové modely využijete všude tam, kde potřebujete začít chladit rychle, bez instalace a zbytečných stavebních úprav. Díky kolečkům je totiž lehce přemístíte kamkoli bude třeba a pak už stačí jen zastrčit do zásuvky, zapnout a užívat si příjemný chladný vzduch. Oba typy nabízejí teplotu chlazení nastavitelnou od 17 do 30 ˚C a hned 3 režimy provozu – chlazení, odvlhčování (funkce DRY) a ventilátor s 2 rychlostmi (funkce FAN).

K ovládání obou mobilních jednotek slouží nejen dálkový ovladač, ale také panel s přehledným LED displejem, umístěným přímo na přístroji. Klimatizace jsou vybaveny časovačem, který umožňuje odložení jejich zapnutí nebo vypnutí od 1 do 24 hodin. Vychladit i vyvětrat prostor si tak můžete téměř kdykoli. Vlastníci lehkého spaní jistě ocení i režim SLEEP. Ten umí zhasnout celý LED displej a snížit rychlost chlazení i ventilace na nejnižší stupeň.

Konec letních veder díky novinkám od Conceptu  (http://www.realitymag.cz)

Klimatizace jsou také vybaveny řadou funkcí, které se starají o bezpečný chod a zároveň prodlužují jejich životnost. Automaticky se ohlídají před přehřátím i zamrznutím a také včas upozorní na nutnost vyprázdnění vnitřní nádoby, ve které se při chlazení shromažduje voda. Model KV0800 je vhodný do prostor o velikosti až 22 m2, model KV1000 zvládne díky vyššímu výkonu místnost až o 25 m2.

Cena KV0800 je 8 999 korun a KV1000 pořídíte za 9 999 korun (k oběma modelům je možné dokoupit také speciální okenní soupravu, která slouží k uchycení výfukové hadice odvádějící teplý vzduch ven).

Ochlazovač vzduchu 3v1 OV5210

Popsat by se dal jako „estetický sloupek s řadou vychytaných funkcí“. A přesně takový je. Umí totiž ochladit, ventilovat i zvlhčit. Funkce ochlazování přivede do místnosti proud studeného vzduchu, kde ventilátor během chvíle promění horký vzduch na svěží vánek. A protože je nový ochlazovač vybaven také zvlhčovačem, pracujícím na principu odpařování vody, dovede ochlazený vzduch zároveň i zvlhčit a to je pro dýchací cesty mnohem zdravější než suchý vzduch z běžné klimatizace.

Konec letních veder díky novinkám od Conceptu  (http://www.realitymag.cz)

K ochlazení vzduchu dochází tak, že přístroj ho profukuje přes vodní filtr. K jeho provozu tak stačí pouze naplnit nádržku s objemem 7 litrů studenou vodou a zapnout. A pokud chcete vzduch ještě studenější, přidáte k vodě jednoduše chladící náplně, které jsou součástí balení.

Ochlazovač má 4 rychlosti proudění vzduchu, 3 provozní režimy – normální, přirozený, noční, volitelnou oscilaci a časovač, který lze nastavit v rozmezí 30 minut až 10 hodin. Ovládat ho můžete pomocí panelu s LED displejem nebo dálkového ovladače a díky pojezdovým kolečkům ho snadno přemístíte z místnosti do místnosti. Cena nového ochlazovače OV5210 je 3 999 korun.

Sloupový ventilátor VS5120

Novinka v moderním černo bílém provedení má 3 provozní režimy – normální, přirozený a noční, 6 rychlostí proudění vzduchu a funkci oscilace, která efektivitu ventilátoru ještě zvyšuje a usnadňuje cirkulaci chladného vzduchu v prostoru. I u tohoto přístroje najdete praktický časovač, který umožňuje nastavit čas větrání od 30minut do 12 hodin.

Konec letních veder díky novinkám od Conceptu  (http://www.realitymag.cz)

Ventilátor má intuitivní ovládání a pokyny mu lze udílet buď přímo na panelu s LED digitálním displejem, nebo pomocí dálkového ovladače. Stojí na stabilní kruhové základně, díky které se během provozu nepřevrátí, ale nízká hmotnost dovoluje jeho snadné přemisťování z místa na místo. Cena sloupového ventilátoru VS5120 je 3.499 korun.

Stojanový ventilátor VS5030 a digitální stojanový ventilátor VS5031

I osvědčená ventilátorová klasika v podobě „vrtulníku“ má své novinky. Obě nabízejí příjemné a rychlé osvěžení, možnost oscilace, nastavitelnou výšku a sklopnou vrtuli pro přesné cílení proudu vzduchu. Ventilátory jsou usazeny na pevné kruhové základně odolné proti nechtěnému převrhnutí a jejich vrtule chrání mřížka, díky níž se k rotujícím lopatkám nedostane nic, co k nim nepatří.

První model VS5030 je osazen 7 lopatkami, jeho výšku lze nastavit od 90 do 130 centimetrů a nabízí 3 rychlosti proudění, které lze regulovat pomocí ovládacího kolečka.

Konec letních veder díky novinkám od Conceptu  (http://www.realitymag.cz)

Druhá novinka, digitální ventilátor VS5031, se může pochlubit výkonným DC motorem, 5 lopatkami a až 12 rychlostmi provozu, které je možné nastavit pomocí dálkového ovladače nebo digitálního panelu přímo na těle ventilátoru. Potěší také časovačem, na kterém lze jednoduše navolit dobu, za kterou se ventilátor sám vypne. Cena VS5030 je 1 199 korun a za VS5031 zaplatíte 1 799 korun.

Všechny kousky lze pohodlně a bezpečně zakoupit na e-shopu www.my-concept.cz

  • Úvodní foto: stojanový ventilátor VS5031
  • Zdroj foto: Concept
  • Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality