27/7
Myslete na zimu a na vytápění domova již nyní!

Myslete na zimu a na vytápění domova již nyní!

27. července 2020 v 00.00, Stavba a rekonstrukce

Sponzorované odkazy

Znáte pořekadlo „až se zima zeptá, co jsi dělal v létě“? Máme pro vás tip, co udělat, abyste byli v zimně pohodě a pak neměli „vyluxováno“ v peněžence. Myslete na zimu a na správné (a nepříliš drahé) vytápění domova již nyní!

Zkuste úspornou fólii za radiátory. Je to tak jednoduché a prosté a tak málo využívané. A protože je těžké vyřešit to „kutilsky a amatérsky“ tak, aby to bylo správně a dobře funkční, investujte do koupené úsporné fólie.

Úsporná folie Radflek je v balení, které vám vystačí až na 6 radiátorů (nebo na výměnu u menšího počtu topných těles), má velmi snadnou instalací a opravdu rychlou ekonomickou návratnost. Fólie je vhodná pro radiátory s uchycením na zeď a aktuálně patří mezi nejúčinnější (o více než 20%) energeticky úsporné radiátorové fólie na trhu.

Myslete na zimu a na vytápění domova již nyní! (http://www.realitymag.cz)

Proč fólii pořídit?

  • Ušetříte za energii a teplo ve své domácnosti
  • Je vyrobena z materiálu Eco-Brite®, který je unikátní laminátovou hliníkovou fólií se speciálně upraveným povrchem. Povrchová úprava fólie brání oxidaci a udržuje vysokou odrazivost fólie.
  • Fólie je odolná proti roztrhnutí (až do hmotnosti 200 kg) a netřepí se.
  • Trvanlivost a životnost fólie je několik let.
  • Fólie jsou patentovány a otestovány nezávislým testem Energy Saving Trust.
  • Díky tomu odráží minimálně 95 % tepelné energie vyzařované ze zadní části vašeho radiátoru.
  • Sníží vaše účty za vytápění až o 45 %.
  • Ekonomická návratnost je reální již za jednu topnou sezónu (cca 5 měsíců).
  • Má Certifikát britské organizací BBA a BRE.
  • Velmi snadno se instaluje (stačí 5 minut času) a není nutno žádné speciální úpravy zdi, okna, okolí radiátoru, fólie se prostě zavěsí za radiátor, ba co víc, po zavěšení za radiátor není fólie vidět.

Balení Radflek fólie obsahuje 3 kusy fólie s rozměry 60×120 cm a 12 kusů speciálních držáků pro uchycení fólie za radiátory. Jedna fólie s rozměry 60×120 cm je určena pro 2 standardní radiátory, tudíž celé balení vyjde na 6 radiátorů.

Myslete na zimu a na vytápění domova již nyní! (http://www.realitymag.cz)

Chcete ji?

Pak navštivte online obchůdek Zelenadomacnos­t.cz a kupte si ji, vyjde vás na 699 Kč.

Zdroj foto: Zelenadomacnost.cz

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality