22/12
Jak na efektivní skladování? Základem jsou moderní regálové systémy

Jak na efektivní skladování? Základem jsou moderní regálové systémy

22. prosince 2021 v 00.00, Stavba a rekonstrukce

Maximálně využité skladové prostory představují značnou výhodu před konkurencí. Umožňují totiž efektivní práci s místem, a hlavně rychlé vyskladňování, naskladňování a další pokročilé funkce. Co všechno moderní regálové systémy nabízí a proč se jejich pořízení vyplatí?

Sklad s dokonale přizpůsobenými podmínkami

Pořádné regály s optimální nosností a velikostí nejsou to jediné, co kvalitně zařízený sklad potřebuje. Základem je i správné nastavení jednotlivých parametrů. Moderní skladové systémy nabídnou možnost řízení teploty tak, aby bylo možné skladovat výrobky v chladu, ale případně i ve vyšších teplotách. Díky tomuto přizpůsobení se vytvoří ideální podmínky pro prodloužení životnosti a doby trvanlivosti. Pokud navíc v různých teplotních zónách fungují i pokročilé funkce skladu, jde o ideální kombinaci.

Nemáte místo na další regály? Téměř vždy je možné efektivnější využití kapacity

Propracovaný konsignační sklad nabídne maximální využití prostoru. V rámci úpravy stávajícího řešení je mnohdy možné přidat až 100 % skladovacího místa navíc. A to už je značný rozdíl, s jehož pomocí nebudete muset řešit stěhování do větší haly. Kromě toho jde o kompletní systém, který nabídne možnost plné automatizace s bezpilotními vozíky a zakladači tak, aby naskladňování a vyskladňování běželo jako na drátkách.

Výhoda oproti konkurenci

Moderní regálové systémy s pokročilými funkcemi, jako jsou výkonné baterie, skenování osob za účelem zvýšení bezpečnosti, světelný a výstražný systém nebo protiskluzový povrch, znamenají zcela nové možnosti ve světě skladování. Nezáleží ani tolik na tom, co všechno potřebujete skladovat, protože regály nabídnou dostatečnou nosnost a přizpůsobení konkrétním potřebám přímo na míru. Každý sklad tak může být trochu jiný, ale vždy je potřeba co nejvíce využít potenciál prostor a zapojit moderní technologie, které pomohou urychlit a zpřesnit jednotlivé úkony.

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality