15/7
Komíny Schiedel garantují nejlepší cenu a vysokou kvalitu

Komíny Schiedel garantují nejlepší cenu a vysokou kvalitu

15. července 2010 v 00.00, Střechy

Sponzorované odkazy

Komíny jsou stále ještě nezbytnou součástí téměř každého domu, neboť slouží jako odvod kouře a spalin pryč z objektu. Ačkoliv moderní zdroje vytápění se bez komínů obejdou, stále přibývá staveb, které komíny disponují.

Komínové systémy disponují řadou výhod, které oceníme nejen při samotné stavbě, ale také při provozu. Většina komínových systémů má univerzální využití, které je možné zatěžovat různými druhy paliva či typem spotřebičů. Univerzální využití komínů Schiedel ocení především ti uživatelé, již svůj příbytek vytápějí různými zdroji tepla.

Při výrobě se nezapomnělo ani na design, komínové systémy Schiedel jdou s dobou a za jejich přítomnost se nemusí stydět ani ty nejluxusnější vily.

Veškerá nabídka komínových systémů Schiedel disponuje potřebnými certifikáty jakosti a jejich kvalita se odráží především na poptávce po nich. K základní charakteristice komínů Schiedel patří rychlá montáž, jednoduchá manipulace a perfektní vzhled. V neposlední řadě je nutné jmenovat i dlouhodobou životnost, která s přibývajícími roky neztrácí na kvalitě výkonu.

Typy komínových systémů Schiedel

Schiedel ABSOLUT

Komínové systémy Schiedel se vyrábějí v různých provedeních a variantách. Univerzální komínový systém, který je možno použít na všechny druhy paliva a typy spotřebičů (otevřených i uzavřených), nalezneme pod označením ABSOLUT. Jedná se o mimořádně těsný komínový systém, který je možno uplatnit v i nízkoener­getických domech, v pasivních domech nebo v domech s řízeným větráním.

Schiedel UNI PLUS

Komínový systém UNI PLUS je vhodný též pro všechny druhy paliva a navíc disponuje mimořádně vysokou tepelnou izolací, která je složena z minerálně vláknitých rohoží. Tento typ je založen na třísložkovém komínovém systému se zadním odvětráváním.

Schiedel AVANT PRIMO

Komínový systém AVANT PRIMO je vhodný na připojení otevřených i uzavřených spotřebičů. Tento typ lze také používat v přetlakovém provozu. Jedná se o speciální dvousložkový komínový systém, které je možný připojit na spotřebiče s teplotou spalin do 200 °C.

Schiedel MULTI

V případě potřeby napojení vícero spotřebičů na jeden komín je možno využít variantu komínového systému MULTI, jenž umožňuje připojení až deseti různých spotřebičů.

zdroj: http://www.schiedel.cz

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality