19/4
Víte, kde sehnat pískoviště, vyvýšené záhony a další vybavení na zahradu z kvalitního dřeva?

Víte, kde sehnat pískoviště, vyvýšené záhony a další vybavení na zahradu z kvalitního dřeva?

19. dubna 2022 v 00.00, Zahrada

Mít zahradu je velké štěstí, a pokud ji navíc máte vybavenou kvalitním a funkčním zahradním nábytkem a jiným vybavením, je radost z ní ještě násobena. Nejenže vám pozemek nabídne místo k relaxaci, ale i k vypěstování si zdravé zeleniny nebo ovoce, kytek, nebo dětem zábavu, na kterou budou vzpomínat i jako velcí a budou ji chtít dopřát následně svým dětem. Krásné a kvalitní dřevěná pískoviště, houpačky, vyvýšené záhony a mnohé jiné, nabízí chráněná dílna wood season.

Zabavte děti a pusťte se do relaxu při práci na záhonech

Mít děti znamená, že jim musíte zajistit způsob, jak se zabavit. wood season vyrábí dřevěná pískoviště v mnoha provedeních. Vybrat si můžete přírodní provedení nebo barevné, tvarově pak čtyřhranné, osmihranné, šestihranné, a k nim vždy ochrannou plachtu nebo dřevěný kryt.

Použito je kvalitní borové dřevo bez povrchové úpravy. Kryt slouží k ochraně před deštěm i další nepřízní počasí, stejně jako před znečištěním.

Dětem můžete v chráněné dílně koupit i dřevěnou houpačku, nebo skvělý dřevěný zahradní domek, který baví ratolesti maličké i větší.

Jakmile se potomstvo baví, můžete se pustit do práce na vyvýšených záhonech. Jejich službu zajisté oceníte hned první rok užívání. Vyvýšené záhony zajistí, že se vám nebude úroda rozrůstat, kde nemá, a ani do ní se nedostane tráva z okolí. Stejně tak se k ní nedostanou škůdci. Na jaře je možné vyvýšené záhony dříve osázet, protože je v nich hlína teplejší asi o 5 – 10 °C než na klasickém záhonu. V zimě půda v nich dokonale promrzne, a tak se zbaví jak škůdců, tak chorob. Vyvýšenost záhonů ocení i lidé starší nebo nemocní, kteří už se nebudou muset tolik ohýbat.

Nasaďte jahody, hrášek, ředkvičky, nebo třeba vodní melouny a těšte se spolu s dětmi na lahodnou úrodu.

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality