22/10
Objevte krásu i praktickou stránku dřevoplastové terasy

Objevte krásu i praktickou stránku dřevoplastové terasy

22. října 2020 v 00.00, Zahrada

Každý majitel terasy si přeje, aby výborně sloužila za jakéhokoli počasí. K tomu je potřeba nejen spolehlivé zastřešení, vybavení nábytkem odolným proti povětrnostním vlivům, ale také podlahu, jež zvládne zátěž běžného užívání i případné vlhkosti, chladu a tepla. My se zaměříme právě na jako poslední zmíněnou podlahu.

WPC prkna vhodná pro menší i velké terasy

Materiálem, který je ideální pro použití na podlahu terasy, je dřevoplast, a to hned z několika důvodů. Dřevoplastová terasa je naprosto bezúdržbová. Nebudete muset řešit žádné její přetírání, čímž ušetříte peníze za lazury, laky či jiné prostředky určené k natírání, i drahocenný čas. Tento typ podlahy vás nezklame ani při klimatických změnách. Jistě vás potěší, že jsou odolné proti plísním.

Možná jste se u někoho setkali s tím, že mu materiál nahrazující dřevo časem úplně změnil barvu. To se u dřevoplastu nestane. Je stálobarevný, svůj odstín si pevně drží, a to stejné platí pro kvalitu materiálu samotného. Směle jej můžete použít na malé i rozměrné terasy. A nejen tam. Lze jej použít jako obklad budov, do pergoly, altánku, nebo třeba pro venkovní vířivku. Hezky vypadá, i když prkna použijete kolem bazénu, kde použijete prkna s protiskluzovou úpravou, jež jsou také odolná vůči bazénové chemii i slané nebo mořské vodě. Stejně tak se dají WPC prkna použít na hezké a praktické ohraničení záhonů, mohou tvořit esteticky dokonalé květináče nebo nimi lze opatřit pískoviště, schody, chodníky a mnohé jiné.

Dřevoplastová terasa je bezpečná

Máte-li děti nebo chodíte-li rádi bosí, oceníte zajisté fakt, že WPC prkna netvoří třísky a neodlamují se. Na rozdíl od kamenné dlažby nemá ostré hrany. Vám ani vašim dětem nebude hrozit žádné nebezpečí. Dokonce i spoje jsou skryty pod terasou, nenajdete z vrchní strany žádné šroubky. Tím je zajištěn dokonalý, čistý design. Samozřejmostí je, že je dřevoplastová podlaha vyráběna ze zdravotně nezávadného materiálu bez toxických látek.

Snadná montáž WPC terasy

Podíváme-li se na samotnou montáž WPC terasy, jste-li zdatný kutil, zvládnete ji jistě sami. Terasová-prkna.EU, u nichž tuto kvalitní německou podlahu se životností prken až 50 let a zárukou 25 let můžete zakoupit, vám poskytne všechen potřebný materiál. Tedy prkna, klipy, vruty, hranoly, šrouby atd. Zároveň si budete moci stáhnout návod na montáž a nápomocní vám bude i jejich video. Anebo si můžete objednat montáž terasy na klíč s garancí i včetně stavebních prací. Zaměření a návštěva technika je zdarma a je možná kdekoli na území ČR.

Jestliže vás dřevoplastová terasa zaujala, navštivte stránky terasova-prkna.eu a přesvědčte se, jak je hezká prostřednictvím provedených realizací. Vyberte si typ prken, která se vám nejvíc líbí a oslovte firmu s poptávkou po cenové kalkulaci.

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality