24/5
Bambusové rolety jako přírodní prvek interiéru

Bambusové rolety jako přírodní prvek interiéru

24. května 2010 v 00.00, Služby

Sponzorované odkazy

Stejně jako ostatní interiérové rolety, tak i rolety bambusové slouží k zastínění oken před sluncem nebo zvědavými pohledy zvenčí. Jejich význam v interiéru je však i designový, neboť svým přírodním vzhledem se vhodně začleněn do jakéhokoliv stylu domácnosti.

Materiál a styl bambusových rolet

Bambusové rolety se vyrábějí pouze z kvalitních přírodních materiálů, se kterým je možno flexibilně pracovat a vytvářet tak originální design. Jejich provedení se vyrábí v neuvěřitelné škále vzorů, která dokáže uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky.

Na našem trhu je možno zakoupit dvě variantu bambusových rolet, které se liší způsobem navíjení. Můžeme mít bambusové rolety, které se navíjejí rolováním (do trubičky) nebo stahováním (do řasení).

Bambusové rolety disponují drobnými mezerami mezi jednotlivými stébly, tudíž od nich neočekávejte úplné zatemnění prostoru. Intenzita zatemnění se řídí dle výběru materiálu bambusových rolet (dřevěné tkaniny, bambusové tkaniny nebo jutové tkaniny).

Bambusové rolety jako přírodní prvek interiéru (http://www.realitymag.cz)

Umístění bambusových rolet

Bambusové rolety nejlépe vyniknou v malých nebo menších oknech, jelikož opticky působí lehce a dokáží prostor okna zvětšit. V případě umístění rolet do malých oken volme světlejší odstínu bambusu, neboť světlé barvy dokáží okno rozjasnit a opticky zvětšit. Co se prostoru týče, je možné bambusové rolety použít do jakékoliv místnosti, ať už se jedná o obývací pokoj nebo koupelnu.

Ceny bambusových rolet jsou srovnatelné s cenami rolet stejné kategorie, např. římská roleta v látkovém provedení stojí stejně jako římská roletabambusovém provedení. Ceny bambusových rolet, v nejlevnějším provedení, se pohybují okolo 1 500 Kč za metr čtvereční. Ve stejné cenové kategorii najdeme i bambusovou provázkovou roletu, o něco levněji nás vyjde roleta jutová v řetízkové variantě.

Zdroj: http://www.zaclona.cz
foto: PhotoObjects.net / Photo Objects, Hemera / Thinkstock

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality