2/9
Strop ze sádrokartonu přemění vzhled domu

Strop ze sádrokartonu přemění vzhled domu

2. září 2010 v 00.00, Nové domy

Sponzorované odkazy

Sádrokarton nabízí rychlé a flexibilní řešení při stavbě nebo rekonstrukci starších domů. Stal se velmi využívaným a moderním materiálem, který uplatníme především při obkládání stěn, vytváření nových příček nebo polic a v neposlední řadě při obkládání stropů. Sádrokarton je stavební materiál, který se dokáže přizpůsobit všem technickým nárokům a rozmanitým typům staveb a prostorů.

Sádrokarton disponuje několika významnými přednostmi, ke kterým se řadí především pevnost a zároveň lehkost, která nikterak nezatěžuje nosnou konstrukci stavby. K dalším přednostem patří vysoká odolnost, snadná opravitelnost, která zpravidla spočívá pouze za použití tmelu. V neposlední řadě můžeme jmenovat dlouhou životnost a nekonečnou škálu designových možností.

Další plusy jsou přisuzovány výborným zvukovým a tepelně izolačním vlastnostem, které v zimě dokonale chrání stavbu před mrazem. Designovou a estetickou výbornou vlastností je hladkost povrchu a stoprocentní rovnost, které bychom klasickou formou nikdy nedosáhli.

Strop ze sádrokartonu přemění vzhled domu (http://www.realitymag.cz)

Sádrokartonový strop disponuje nekonečnou škálou možností

Stropní podhledy se nejčastěji zhotovují ze standardního, bílého sádrokartonu, který je vhodný také při rekonstrukcích nebo dispozičních změnách interiéru.

V koupelnách je však zapotřebí zhotovit strop ze sádrokartonu zeleného, který je určen do prostor se zvýšenou mírou vlhkosti. Pokud by se v koupelnách použil klasický bílý sádrokarton, mohlo by dojít k jeho poškození na základě absorpce vlhkosti.

Sádrokartonový strop je ideálním řešením zejména pro interiéry disponující nerovným, šikmým, popraskaným či jinak esteticky problematickým stropem. Po několika hodinách práce se starý strop promění v decentní, čistý a hladký povrch, který bude ozdobou každého prostoru.

V novostavbách a moderních domech je sádrokartonový strop hojně využíván především z důvodu designového. Oblíbená jsou např. vestavěná bodová osvětlení, která působí velmi exkluzivně. K dalším zajímavostem patří sádrokartonová deska, která je zavěšena v prostoru a slouží jako světelný panel.

Strop ze sádrokartonu přemění vzhled domu (http://www.realitymag.cz)Strop ze sádrokartonu přemění vzhled domu (http://www.realitymag.cz)Strop ze sádrokartonu přemění vzhled domu (http://www.realitymag.cz)Strop ze sádrokartonu přemění vzhled domu (http://www.realitymag.cz)Strop ze sádrokartonu přemění vzhled domu (http://www.realitymag.cz)Strop ze sádrokartonu přemění vzhled domu (http://www.realitymag.cz)

zdroj: http://www.stavbaonline.cz/sadrokarton, http://www.esadrokarton.cz, http://www.sadrokartony.net, http://www.korekt-building.sk/index.php?…

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality