13/9
Dřevostavby na klíč jsou moderní a žádané

Dřevostavby na klíč jsou moderní a žádané

13. září 2010 v 00.00, Nové domy

Sponzorované odkazy

Dřevo, jako přírodní stavební materiál, je používáno ke stavbě přístřešků již od nepaměti. Je stejně tak staré jako lidstvo samo. Ve stavebnictví se dřevo používá i dnes, což svědčí o jeho přednostech a kvalitě použití.

Využití dřeva jako stavebního prvku spočívá také v ekologickém způsobu stavění a zároveň zdravého bydlení. K přednostem dřevostaveb dále patří jejich nezapomenutelné a jedinečné kouzlo, které nemohou domy z jiných stavebních materiálů nahradit.

Mohou být dřevostavby moderní?

Na tuto otázku existuje velmi lehká odpověď. Ano, dnešní dřevostavby jsou stavěny v duchu moderního stylu, s přihlédnutím na vyspělé zařizovací předměty a doplňky. Dřevo se dokáže velmi dobře snoubit téměř s každým jiným materiálem a potřebami současné civilizace.

Na našem trhu existuje několik firem, které stavějí dřevostavby na klíč. Každá firma však nabízí jiné pole působnosti realizace a výstavby, stav dokončení a formy projekce. Zákazník zpravidla může vybírat z nabídky typových dřevostaveb, tedy variant dřevostaveb dle určitého prototypu. Typové dřevostavby je možno vybírat z katalogu firmy nebo z presentačních webových stránek.

Pokud nás žádná typová dřevostavba neosloví, je možno nechat si navrhnou svůj vlastní dům. Zde se odrazí specifické rysy, podmínky a potřeby zákazníky, avšak je nutné počítat s tím, že k vlastnímu návrhu musí být vystaven nový projekt. To samozřejmě obnáší zvýšené finanční výdaje. Některé firmy nabízejí možnost stavbu svépomocí, zákazníkovi dodají potřebný materiál, návody a technické parametry, na základě čehož vzniká stavba.

Výhody dřevostaveb na klíč

K největším přednostem výstavby dřevostaveb na klíč patří rychlost stavy, která zpravidla netrvá déle než půl roku. Rychlost je podmíněna především technikou výstavby, která probíhá suchou cestou.

Náklady na výstavbu dřevěného domku nejsou příliš vysoké, zpravidla se vyrovnají nákladům vynaložených na stavbu zděného domku. Cenová výše závisí na mnoha faktorech, kterými jsou např. velikost stavby, míra dokončení stavby nebo různé specifické požadavky.

Zdroj: http://www.delta-panel.cz

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality