23/12
Dřevostavby nabízí moderní a komfortní způsob bydlení

Dřevostavby nabízí moderní a komfortní způsob bydlení

23. prosince 2020 v 21.45, Stavba a rekonstrukce

Mít vlastní dům je snem každého člověka, jenže je jeho stavba finančně a časové náročná. Naštěstí existují dřevostavby na klíč, které pořídíte za solidní peníze, bydlet v nich můžete za krátkou dobu, a navíc jsou ekologické.

Nízkoenergetické domky jsou mezi lidmi oblíbené nejen kvůli tomu, že jsou vyrobeny ze dřeva. Ruku na srdce. Je lepší pouštět se do zdlouhavé rekonstrukce starého nemoderního domu, anebo si pořídit ekologické bydlení na míru? Odpověď je jednoznačná!

Rychlost stavby hraje prim

Na začátku je nutné zvolit si specializovanou a solidní firmu, která vám dřevostavbu postaví. Jakmile se vám to podaří, máte napůl vyhráno, protože vám dům poroste doslova před očima. Dřevostavby se staví z dřevěných dílů, které do sebe zapadají jako stavebnice. Pokud chcete bydlet rychle, dílo se podaří v řádu měsíců a nemusíte hnout prstem! Samozřejmě si můžete upravit některé věci podle svého, ale to jsou jen detaily a zábava! Je báječné, že se dají nízkoenergetické dřevostavby montovat i v zimě, protože se nic nebetonuje. V neposlední řadě je nutné zmínit ekologickou stránku. Dřevo je totiž přírodní materiál.

Prostě nádhera

Při přestavbě starého domu už se těžko počítá s vedením topení, elektřiny či umístění stínící techniky. Nový domek má vše předem určeno, a proto si do něj zabudují moderní vymoženosti hned na začátku. Nic se nemusí bourat a hyzdit. Myslí se na podlahové topení, elektrické vedení a důležitá je také kvalitní stínící technika .

Určitě ušetříte

Moderní nízkoenergetické domy jsou populární díky skvělým izolačním vlastnostem. Na sto procent ušetříte náklady na provoz i v řádu tisíců! Teplo nikde neuniká a v domě je stále příjemně. Naopak v létě se v domečku zchladíte. To vše díky propracované stínící technice či klimatizaci. Interiéry dřevostaveb jsou prostorné a chytře vymyšlené. Vše má svůj řád, a díky tomu máte zaručený spokojený život!

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality