16/9
Zahradní elektrické grily připravují zdravé pokrmy

Zahradní elektrické grily připravují zdravé pokrmy

16. září 2010 v 00.00, Zahrada

Sponzorované odkazy

Letní měsíce, s příjemnými teplými večery, doslova vybízejí k posezení s přáteli na zahradě doplněné o báječné, chutné pokrmy. Kouzelnou atmosféru, nezapomenutelných chvil, umocní aroma grilovaného masa a zeleniny připravovaných v duchu zdravého životního stylu.**

Zahradní elektrické grily mají velkou ve svém použití, připravovat na nich pokrmy lze nejen venku, ale i doma. Prakticky je možné jejich použití téměř všude, v interiéru, na balkoně, na terase, na zahradě nebo si je s sebou přibalit na cesty.

Chutně a zdravě

Elektrický gril disponuje speciální grilovací deskou, vyrobenou z nepřilnavého materiálu, jenž eliminuje „přichycení“ připravovaného pokrmu. Povrch pro přípravu pokrmů je vyroben z teflonu nebo ze speciálně upraveného kamene, jenž je však dražší variantou. Nepřilnavý povrch grilovací desky nevyžaduje příliš mnoho tuku, tudíž grilujeme pouze ve vlastní šťávě nebo marinádě, která zůstala na potravinách.

Vyspělejší elektrické grily disponují speciální prohlubní, kterou z povrchu desky odtéká přebytečný tuk, popř. šťáva. Některé modely jsou vybaveny speciálním otvorem, ze kterého šťáva a přebytečný tuk odkapávají.

Klady versus zápory elektrických grilů

K největším přednostem elektrických grilů patří jejich prostorová možnost využití, a to nejen v exteriéru, ale i v interiéru. S tím souvisí i další výhoda, kterou je nepřítomnost kouře a nenucenost stále nakupovat dřevěné uhlí. Další předností je nulová tvorba kouře, což ocení zejména vaši sousedé. Během přípravy pokrmů nedochází ke spalování uhlí, tudíž nevzniká žádný nepříjemný kouř.

K nevýhodám přípravy pokrmů na elektrickém grilu patří jednoznačně chuť. Ne všechny milovníky grilování „zdravá chuť“ připravovaného masa nadchne. Pokrmy postrádají tu pravou šťávu, která je tolik charakteristická pro grilované pokrmy. K dalším nedostatkům patří dostupnost elektřiny, respektive zásuvku. Alternativou nedostupnosti je prodlužovací kabel, který problémy během chvilky odstraní.

zdroj: http://www.grily-krby.cz/…tricke-grily, http://www.zahradni-grily.com
foto: Hemera / Thinkstock

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality