8/8
Plynové grily přinášejí gurmánský zážitek

Plynové grily přinášejí gurmánský zážitek

8. srpna 2011 v 00.00, Zahrada

Sponzorované odkazy

Léto je doslova spojené s pořádání nejrůznějších večírků, na kterých nesmí chybět grilování chutných pokrmů. Grilování je v našich končinách velmi oblíbenou činností, která si získává stále výsadnější postavení.

Grilování je na jedné straně spojováno s vynikajícím gurmánským zážitkem, na druhé straně však zatracováno specialisty na zdravou výživu a zdravý životní styl. Přepálený tuk, nečistota a kouř dýmající z dřevěného uhlí jsou častou příčinou nesouhlasu většiny vyznavačů zdravé výživy.

Naštěstí existují grily plynové, na kterých lze připravit chutné maso, zeleninu, sýry a další dobroty v souladu se zdravým způsobem přípravy pokrmů.

Plynové grily nabízejí řadu výhod

Plynové grily jsou velmi oblíbeným zahradním (venkovním) doplňkem, za což vděčí především svým výjimečným přednostem. K těm zdraví prospěšným plusům patří příprava pokrmů bez přepalovaného tuku a škodlivin kouře.

Především muži ocení čistou přípravu a velmi snadnou údržbu, nenáročný provoz a jednoduchou manipulaci. Příprava plynového grilu je bezpracná, nemusíme složitě žhavit dřevěné uhlí, stačí otočit závitem a grilování může začít.

Ženy naopak ocení nepřítomnost štiplavého kouře, který dýmá z rozžhaveného dřevěného uhlí. S tím je také spojena kvalita připravovaného pokrmu – grilované lahůdky jsou nejen zdravější, ale také chutnější.

V neposlední řadě lze vyzdvihnout přednost rovnoměrného ohřevu, tepelné těleso disponuje stejně vysokou teplotou po celé ploše. Pokrmy jsou stejnoměrně propečeny, nedochází tak k polosyrovým kusům, které byly umístěny po okrajích.

Plynovému grilu nesmí chybět

Kvalitní plynový gril, který nám zajistí stoprocentní funkčnost a maximální výkonnost, musí být vybaven min. dvěma nezávisle nastavitelnými plynovými hořáky. Teplotu musí být možno nastavovat plynule, vždy v souladu s grilovanou potravinou (s ohledem na druh, tloušťku, potřebě propečení).

Kvalitní plynový gril by měl být vyroben z nekorozních materiálů, měl by obsahovat lapače uvolněné tuku. Stabilita a pevnost jsou samozřejmostí, ovšem u levnějších variant plynových grilů tyto hodnoty postrádají.

Plynové grily přinášejí gurmánský zážitek (http://www.realitymag.cz)Plynové grily přinášejí gurmánský zážitek (http://www.realitymag.cz)Plynové grily přinášejí gurmánský zážitek (http://www.realitymag.cz)Plynové grily přinášejí gurmánský zážitek (http://www.realitymag.cz)Plynové grily přinášejí gurmánský zážitek (http://www.realitymag.cz)Plynové grily přinášejí gurmánský zážitek (http://www.realitymag.cz)Plynové grily přinášejí gurmánský zážitek (http://www.realitymag.cz)

zdroj: http://www.grily-krby.cz/…-grily-weber, http://www.gril-grily.cz/…y-weber.html

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality