1/7
Kamenný lávový gril / Gurmánský zážitek

Kamenný lávový gril / Gurmánský zážitek

1. července 2013 v 00.00, Zahrada

Sponzorované odkazy

V dnešním článku jsme si připravili především pro gurmány a milovníky venkovního posezení, kteří si chtějí užít netradičním způsobem večery při grilování, ovšem ne při ledajakém grilování, jelikož si dnes přiblížíme, jak fungují kamenné lávové grily. O kamenných grilech jsme jistě již slyšeli, je vhodný pro milovníky dobrého jídla, kteří nedůvěřují klasickému roštu a chtějí si vychutnat opravdu nevšední gurmánský zážitek, jelikož pomocí kamenného lávového grilu dosáhnete úpravy, kterou nenapodobíte žádným jiným grilem či pánví.

Kamenný lávový gril / Gurmánský zážitek (http://www.realitymag.cz)

Na tomto druhu grilu je možné upravovat takřka jakékoliv pokrmy, ať už chcete sebe či hosty poctít masem, zeleninou, mořskými plody, houby či sýry, můžete si být jisti, že rodina či hosti si velmi pochutnají a budou se těšit na další návštěvu. Přitom návod na obsluhu kamenného lávového grilu je jednoduchý, stačí pouze nahřát lávovou desku nad mírným ohněm z měkkého dřeva (např. smrkového či březového) po dobu třicet až čtyřicet pět minut a deska je připravena k přípravě pokrmů, které se pokládají přímo na ni, ovšem dobré je před začátek grilování desku potřít například špekem. Po skončení grilování je třeba nechat desku vychladnout a poté až opláchnout teplou vodou, jinak by totiž hrozilo popraskání desky. Není doporučeno na omývání desky používat saponáty.

Kamenný lávový gril / Gurmánský zážitek (http://www.realitymag.cz)

Kamenné lávové grily jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, nejedná se o nekvalitní napodobeniny žuly či obdobného materiálu, takže je třeba se před koupí informovat, z jakého materiálu je deska opravdu vyrobena, abyste dosáhli toho správného gurmánského zážitku. Kolem kamenné desky je upevněná konstrukce, která zaručuje delší výdrž a manipulaci s grilem. Pokud vás baví příprava jídla na čerstvém vzduchu, určitě zvažte nákup kamenného lávového grilu, není to až tak velká investice, dají se sehnat kvalitní desky za přijatelnou cenu. Zkuste kontaktovat některého z českých prodejců.

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality