27/12
V projektu Nový Sedlec zbývají k prodeji pouhé čtyři domy

V projektu Nový Sedlec zbývají k prodeji pouhé čtyři domy

27. prosince 2010 v 00.00, Nové domy

Sponzorované odkazy

Již deset domů z celkových čtrnácti bylo prodáno v projektu Nový Sedlec, který vyrůstá dva kilometry od severního okraje Prahy v obci Sedlec u Líbeznic. Developerem a zároveň generálním dodavatelem projektu je společnost Konhefr, exkluzivním prodejcem Realitní společnost České spořitelny. Výstavba 14 nízkoenerge­tických rodinných domů začala na podzim letošního roku, dokončení je plánováno na léto 2011.

Projekt Nový Sedlec navazuje na již dokončenou výstavbu 11 rodinných domů v severní části obce. Čtyři dvojdomy a šest samostatně stojících domů se staví s důrazem na moderní technologie, které maximálně šetří provozní náklady. Všechny domy budou nízkoenergetické s průkazem energetické náročnosti budovy třídy A.

V projektu Nový Sedlec zbývají k prodeji pouhé čtyři domy (http://www.realitymag.cz)

Bydlení přátelské i prostorné

„Lidé se čím dál více zajímají o bydlení přátelské k životnímu prostředí a přinášející úspory do rodinného rozpočtu. Projekt Nový Sedlec je díky své nízkoenergetičnosti šetrný k přírodě a navíc garantuje výrazné úspory na provozních nákladech. V prvé řadě však nabízí to základní – maximální komfort bydlení v atraktivní lokalitě. To vše vede k velkému zájmu, který nás těší. Téměř tři čtvrtiny prodaných domů před dokončením výstavby a pouhý půlrok od zahájení prodeje je v dnešní době opravdu velký úspěch,“ konstatuje Miloš Červenka, obchodní ředitel Realitní společnosti České spořitelny.

Dvoupodlažní dvojdomy nabídnou dispozici 4+kk a obytné plochy 122 m2 až 139 m2 , šest samostatně stojících domů bude v dispozici 5+kk a obytné ploše 138 m2 až 180 m2. Ke každému z rodinných domů náleží zahrada a garáž nebo parkovací stání. Velikosti pozemků se pohybují mezi 415 m2 a 1.150 m2. Lokalita s okolními lesy a loukami nabízí klidné bydlení v kombinaci s komfortem velkého města, které je ideální pro rodiny s dětmi. V obci je navíc plánováno rozšíření infrastruktury a výstavba komplexu pro občanskou vybavenost i otevření mateřské školy.

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality