15/6
Nové moderní byty v Olomouci / Rezidenční byty Olomouc

Nové moderní byty v Olomouci / Rezidenční byty Olomouc

15. června 2009 v 00.00, Nové byty

Sponzorované odkazy

Výstavba nových moderních rezidenčních bytů v Olomouci, v Jeremiášově ulici, byla zahájena v říjnu roku 2008. Kompletní dokončení stavby je naplánováno na měsíc říjen, roku 2010, tedy přesně dva roky od zahájení stavby.

Rezidenční komplex bude sestávat ze dvou samostatných budov neboli bloků, které jsou označeny písmeny A a B. Architektonický koncept zahrnuje celkem 48 nových bytových jednotek, jejichž prostorová kapacita bude rozdělena do třech tříd. Bytové jednotky budou novým majitelům nabídnuty v dispozicích 1+kk, 2+kk nebo 3+kk, a to do osobního vlastnictví. Jednotlivé byty jsou koncipovány tak, aby majitelům mohly nabídnout zajímavou výhledovou a polohovou dispozici na velmi atraktivním místě. Navazující obývací pokoj na kuchyňský kout je vybudován k jižní straně, což umožňuje panoramatický výhled do širého okolí a Slavonín.

Rezidenční byty Olomouc

K výstavbě obou budov byly použity Poroterm bloky, což vypovídá o vysoké kvalitě zděné stavby. Objekt je postaven na pilotách, které jsou tvořeny částmi monolitického skeletu s pilíři, jenž jsou ukryty v nosné konstrukci. Mezibytové zdivo disponuje tloušťkou o síle 300 mm a je sestaveno z aku porothermových blo­ků.

Oba bloky budou vybaveny výtahy s nosností 750 kg, s dispozičními rozměry kabin 2 000 mm × 1 850 mm, šířka kabinových dveří je 1 000 mm. Vstup do domu je řešen formou bezbariérového přístupu, čemuž jsou přizpůsobeny i ostatní prostory domu.

Rezidenční byty v Olomouci nabídnou svým novým majitelům velmi komfortní bydlení v atraktivním prostředí. Exteriér bude osázen jehličnatými i listnatými stromy, dětská hřiště budou ukryta mezi živými ploty, rozsáhlé plochy budou tvořeny travnatým porostem. Přilehlé pozemky budou oploceny, čímž vznikne uzavřený celek, který nabídne svým novým majitelům větší míru soukromí a bezpečí. K atraktivitě místa velkým způsobem přispívá kompletní občanská vybavenost, v blízkosti se nachází škola, poliklinika, pošta, supermarket, několik dětských hřišť a fitcentrum. Od centra města dělí potenciální majitele zhruba patnáctiminutová chůze, popř. mohou využít městskou hromadnou dopravu.

Zdroj: http://www.rezidencni-bydleni.cz

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality