11/4
Garantovaný nájem v Olomouci

Garantovaný nájem v Olomouci

11. dubna 2019 v 00.15, Služby

Patří vám nemovitost, kterou nevyužíváte a chtěli by jste ji pronajímat. Zároveň však nechcete riskovat své peníze a vyhnout se starostem? Tak to je tato nová služba v oblasti nemovitostí pro vás přesně to pravé. Náš Garantovaný nájem v Olomouci vás zbaví všech starostí s pronájmem vaší volné nemovitosti. Vám už poté jen budou chodit na účet peníze s železnou pravidelností. Vaším nájemníkem totiž budeme my a vše uděláme kompletně za Vás.

Nejprve stanovíme měsíční nájemné vaší nemovitosti podle aktuálních tržních cen. Tak aby jste ze své nemovitosti pravidelně obdrželi co největší zisk. Z výsledné částky, kterou vám budeme měsíčně zasílat jako nájemné, bude odečtena pouze cena služby Garantovaný nájem, dle našeho ceníku. Nájemník, který nečekaně odejde, a neplatící nájemník – to jsou dva největší strašáci každého pronajímatele­. Garantovaný nájem zaručí, že se s nimi nepotkáte. Pronajmeme si váš byt a každý měsíc po sjednanou dobu pošleme nájemné. Jako jediná společnost v České republice vám tak garantujeme pravidelný příjem jako při 100% obsazenosti bytu.

Žádné další ztrácení času s vymýšlením inzerátu, vkládáním na internet, nebo zbytečnými prohlídkami, které nikam nepovedou. Už žádné další trápení se složitostmi nájemní smlouvy, protože vše budeme v klidu řešit za Vás. Nejprve si ověříme, zda nájemníci nejsou v exekuci a vybereme ideálního kandidáta pro Vaši nemovitost. Budeme se starat o nájemníka i o Váš byt. Nejlepší na tom bude, že se nemusíte bát, zda byt bude obsazený nebo ne, jelikož peníze Vám na účet přistanou v obou případech. V oboru nemovitostí se pohybujeme přes 15 let a umíme si poradit s každou nečekanou situací. O Vaši nemovitost se budeme starat zodpovědně s vědomím, že nám svěřujete svůj majetek, proto nemovitost automaticky pojistíme a pravidelně ho budeme kontrolovat.

Chápeme svoji zodpovědnost, když nám svěříte svůj byt. Proto jej automaticky pojistíme a pravidelně ho kontrolujeme. Nájemníky, kteří by se nechovali slušně, buď polepšíme, nebo vyprovodíme ven.

Garantovaný nájem s Musil Reality

Jako rodinná firma Musil reality působíme na trhu nemovitostí od roku 2003 a naši klienti, kterým spravujeme více jak sto bytů a dvacet rodinných či bytových domů, nám plně důvěřují. Garantovaný nájem v Olomouci od Musil Reality vám rozhodně přinese klid a hlavně zisk, zatímco vy se budete moci soustředit na jiné důležité věci. Pokud chcete své starosti o nemovitosti přenechat odborné, kvalifikované péči, rádi vaše objekty přidáme ke stovkám dalších, o které se dlouhodobě staráme v Olomouci, Prostějově, Přerově, Šternberku, nebo Litovli. U nás budou naše investice v bezpečí.

Výhody Garantovaného nájmu:

  • Nájemníkem vašeho domu, bytu nebo jiné nemovitosti budeme jen a jen my jako realitní kancelář a pouze s Vaším svolením budeme nemovitost podnajímat vybranému nájemci. Samozřejmě odpovědnost za veškerá rizika, škody, opravy, ale i veškerá jednání s nájemníky budou ležet na naší straně.
  • Vy se tak nebudete muset starat o nájemní problematiku a odpadne vám řada starostí se zjišťováním technického stavu nemovitosti nebo vnitřních zařízení, protože o vše se postaráme my.
  • Nemusí vás dokonce ani zajímat, zda nájemník skutečně a včas platí smluvenou finanční částku, protože v případě, že nájemník nebude schopen zaplatit, nájem vám zaplatíme my a s nájemníkem vše následně vyřešíme.
  • Ušetříte také mnoho času, který tak budete moci věnovat rodině, práci a koníčkům, na které člověk v dnešní době nemá tolik času.
  • Nejlepší je, že svůj garantovaný nájem dostanete včas a vždy, i když bude vaše nemovitost prázdná.
Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality