16/5
Nová dimenze domácího wellness má název ENDLESS POOLS

Nová dimenze domácího wellness má název ENDLESS POOLS

16. května 2012 v 09.00, Zahrada

Sponzorované odkazy

Domácí bazén si většina z nás pořizuje, aby se v něm v parném létě mohla osvěžit, zrelaxovat, případně uplavat pár temp. Přitom vlastní bazén nabízí i možnost aktivního odpočinku a terapeutické účinky rekreačního plavání, ovšem víte-li, jak na ně. Program Endless Pools přináší řešení v podobě bazénů a doplňkových technologií, které dají vašemu plavání novou dimenzi.

Bazénem to začíná…

Přemýšlíte o koupi bazénu, ale nejste si jisti, jestli pro něj máte na zahradě nebo ve vašem domě dostatek místa? Original Endless Pool je navržený tak, aby se vešel téměř všude. Chcete-li jej umístit do již existujících vnitřních prostor, nemusíte kvůli tomu bourat dům. Díky modulárnímu designu může být sestaven opravdu kdekoli, ať už nad zemí nebo plně zapuštěný. Všechny díly bazénu Original Endless Pool projdou totiž bez problémů dveřmi i po schodech. Na výběr je z různých velikostí, od 2,14×3,66 m až po 3,05×4,88 m, a to při hloubce až 1,83 m. Ani na estetiku tento „skládací“ bazén nerezignoval. Kromě standardní nabídky si lze zvolit i individuální dokončení kolem bazénu a jeho obložení. A díky použití nadstandardního vinylového obložení uvnitř ocelových panelů, si nemusíte lámat hlavu ani s obávanou plísní.

…protiproudem to nekončí

Aby se z „obyčejného“ bazénu stal bazén funkční a hlavně využívaný, je vhodné jej doplnit unikátním systémem protiproudu. Chtěli byste si ve svém zahradním bazénku zaplavat jako v rozprouděné řece, avšak bez neustálého strhávání k jedné straně, jak je tomu u jiných podobných zařízení? U bazénů Endless Pool je tento dokonalý protiproud jejich standardní součástí, ale lze jej snadno umístit i do vašeho stávajícího bazénu (ať je sebekratší). Systém Fastlane funguje jednoduše také jako samostatné přídavné zařízení a byl vytvořen pro ty, kteří se rádi vracejí k tradičně koncipovanému bazénu a zároveň si chtějí zaplavat a být v dobré kondici.

Nová dimenze domácího wellness má název ENDLESS POOLS (http://www.realitymag.cz)

Co Fastlane umí

Fastlane se vyrábí ve dvou modelech. Deck mount Fastlane se snadno zavěsí na již postavený zahradní bazén a Wall Mount Fastlane, který je vhodnější k zabudování u teprve plánovaných realizací. U obou typů si můžete užít nejvyšší možné kvality proudu na plavání: hladkost, rovnoměrnost a úplné ovládání rychlosti proudu pomocí praktického plovacího dálkového ovládání. Své plavání můžete dokonce sledovat na digitálním displeji s vysokou viditelností. Prověřit si svou plaveckou zdatnost můžete v nejrychlejším proudu, který se rovná rychlosti 100 m za minutu a 5 vteřin. Je tak účinný, že jej ke svému tréninku využívají i vrcholoví sportovci. Mezi nimi také český triatlonista a účastník světové série závodů Ironman Jan Strangmüller: „Díky Endless Pool mohu plnohodnotně trénovat i v pohodlí domova a nemusím řešit pronájem dráhy v bazénu, což je v rámci intenzivních příprav, kdy trénuji i několik hodin denně, nedocenitelné.“ Zájemci mohou Fastlane vyzkoušet i na vlastní kůži, a to v testovacím centru v Club Hotelu Praha Průhonice. Stačí si telefonicky domluvit termín a vrhnout se do proudu nekonečné řeky, jak se Fastlanu také přezdívá.

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality