20/9
Bio krby / Romantika otevřeného ohně i v bytě

Bio krby / Romantika otevřeného ohně i v bytě

20. září 2012 v 00.00, Nové domy

Sponzorované odkazy

Pravděpodobně se mnou budete souhlasit, když řeknu, že ideálním relaxem může být po dlouhém pracovním dni sednout si ke krbu, otevřít si láhev dobrého víno a poslouchat oblíbené písničky. Jenže donedávna skrývaly krby jeden problém, prostě si jej nemohl dopřát každý. Ke klasickému krbu je potřeba komín na odvod kouře a palivo, které je třeba uchovávat v suchu, což samozřejmě například v panelákovém bytě je nemožné. Nyní přichází na trh novinka, která se jmenuje Bio krb. U tohoto druhu krbu nepotřebujete žádný komín, dokonce není potřeba ani dřevo či jiný druh pevného paliva, funguje totiž na bázi biolihu. Jedná se ovšem o skutečný krb, který vám dodá i teplo kromě příjemného a uklidňujícího pokoukání na plápolající plamen. Nejde tedy o žádnou dekoraci, biolíh hoří příjemným živým ohněm, takže budete mít dokonalou iluzi krbu a věřte, že návštěva ani nepozná, že má tu čest s Bio krbem.

Náklady jako u běžného krbu

Co se týče nákladů, Bio krb vychází ekonomicky srovnatelně s klasickým krbem, jelikož 1 litr biolihu vydrží 2 až 5 hodin hoření, takže hodina zapáleného krbu vychází přibližně na 15 Kč. Přičemž výkon krbu se pohybuje 4 – 5 kW, přičemž samozřejmě záleží na druhu krbu, jelikož už nyní je na trhu několik typů, takže můžete vybírat z mnoha tvarových i barevných provedení. Stačí si pouze vybrat a poradit se s odborníkem, kam by bylo Bio krb nejlepší instalovat.

Uplatnění bio krbu

Bio krb je tak novinkou, kterou využijete především v bytech, kancelářích či dokonce v koupelnách, své místo si najde prakticky kdekoliv, jelikož je i poměrně jednoduchý k instalaci. To neznamená, že své uplatnění nenalezne ani v rodinných domech, jelikož nepotřebujete k Bio krbu komín, je prakticky bez dalších stavebních úprav a náklady na úpravu místnosti jsou minimální. Romantika nezemřela, nyní si můžete dopřát teplo domácího otevřeného ohně kdekoliv.

Bio krby / Romantika otevřeného ohně i v bytě (http://www.realitymag.cz)

zdroj: thinkstock

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality