12/10
Teplo domova v podání elektrických krbů

Teplo domova v podání elektrických krbů

12. října 2010 v 00.00, Nové domy

Sponzorované odkazy

K útulnost domova přispívá nejen příjemná atmosféra či individuální designový styl interiéru, nýbrž i teplo, které může vycházet z moderních krbů.

Elektrický krb je dobrá volba

Vkusným doplňkem moderního interiéru je elektrický krb, který má oproti tomu klasickému, řadu předností. K největším kladům patří nepřítomnost komínu, které je mnohdy technickým i designovým problémem. Z toho vyplývá, že elektrický krb můžeme umístit kamkoliv, nejsme vázáni místem, nýbrž jen prostorovými možnostmi interiéru.

K dalším přednostem elektrických krbů patří dálkové ovládání, krb můžeme ovládat a regulovat z pohodlí křesla. Velkým plusem je i nulový výskyt kouře, popílku či žhavých uhlíků, což vytváří bezpečnostní podmínky.

Moderní typy elektrických krbů jsou vybaveny i ventilátorem, který v letních měsících dokáže ochladit prostor v interiéru a osvěžit vzduch.

Teplo domova v podání elektrických krbů (http://www.realitymag.cz)

Design versus umělý oheň

Je sice, pravda, že atmosféru a kouzlo pravého ohně nelze ničím nahradit, avšak v případě kvalitních elektrických grilů je rozdíl téměř k nepoznání. Za sklem se skrývají nejen uměle šlehající plameny, ale také kousky hořících uhlíků a polínek, které navodí iluzi skutečného ohně.

Elektrické krby můžeme vybírat ze široké škály designů, materiálového a barevného provedení, z různých stylů. Výběr záleží na našem vkusu a snoubení s interiérem, v nabídce jsou krby ze skla, kovu nebo obložené dřevem.

Díky rozmanitosti stylů elektrických krbů můžeme vybírat takový, který nejlépe zapadne do stávajícího stylu interiéru. Do moderního prostředí lze vybírat krby v materiálovém provedení sklo a kov, naopak ve venkovsky založeném obydlí se bude vyjímat krb obloženým dřevem a krbovým ostěním.

Teplo domova v podání elektrických krbů (http://www.realitymag.cz)

Technické parametry

Elektrické krby jsou standardně vybaveny ventilátorem o výkonu 1 – 2 kW, jenž standardně vytopí prostor o celkové výměře do 70 m3. Zapojení elektrických krbů nevyžaduje žádná speciální opatření, k provozu a funkci stačí klasická zásuvka o síle 220 V.

K velkým přednostem elektrických krbů patří absence komínu, díky čemuž se nezatěžuje celková konstrukce stavby. Předností je i jejich mobilita, elektrické krby lze jednoduše přesouvat z místa na místa, výhodou je i jejich prostorové umístění.

Při jejich provozu také oceníme jejich údržbu, nemusíme se totiž i jejich čistotu vůbec starat. To je spojeno i s obstaráváním paliva, jelikož v elektrickém krbu dřevo nemizí.

Naopak k nevýhodám patří neschopnost vytopení většího prostoru, tudíž je lze pokládat pouze za doplňkový zdroj topení.

Teplo domova v podání elektrických krbů (http://www.realitymag.cz)Teplo domova v podání elektrických krbů (http://www.realitymag.cz)

zdroj: http://www.krbyelektricke.cz

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality