5/8
Venkovní krby jsou okrasou pro oko a lahodou pro nos

Venkovní krby jsou okrasou pro oko a lahodou pro nos

5. srpna 2010 v 00.00, Služby

Sponzorované odkazy

Zahradní krby slouží k přípravě pokrmů, avšak jejich častější alternativou jsou zahradní grily. Za jejich menší výskyt v zahradách může především vyšší cena a pracnost sestavení, která u klasických grilů odpadá. Naopak však zahradní krby disponují funkcemi, které nám klasický gril nabídnout nemůže.

Výběr venkovního krbu

Při výběru krbu bychom měli zohlednit především jeho funkčnost, výkonnost a jednoduchost. Většinou si krb sestavují sami jejich majitelé, tudíž by měl být snadno sestavitelný a s lehce pochopitelným návodem. Při výběru se také informujme, zda lze k danému modelu později dokoupit náhradní díly.

Převážná většina zahradních krbů se vyrábí z kvalitních materiálů, které jsou vysoce odolné proti požáru. Také vzhled použitých materiálů nabízí designové variace, které lze velmi snadno snoubit s exteriérem zahrady. Povrchy venkovních krbů můžeme vybírat tak, aby snoubily s omítkou domu nebo dlažbou.

Venkovní krby jsou dodávány v podobě stavebnice, jejich sestavení je snadné i pro laiky. Díky lehkosti a jednoduchosti sestavění lze krb kdykoliv rozebrat a sestavit dle potřeby na jiném místě, aniž by došlo k jakémukoliv poškození.

Sestavení a přednosti zahradního krbu

Zahradní krb by měl stát na rovném terénu, nejlépe na hladkém povrchu, kterým je např. beton, kamenné desky, dlaždice nebo jemná kamenná drť. Stavba venkovního krbu se nedoporučuje přímo na trávě nebo jemném písku, který se propadá.

Důležité je také místo a okolí, ve kterém se bude krb nacházet – v blízkosti by neměly růst keře nebo stát hořlavé předměty. K největším přednostem zahradních krbů patří rozmanitost tepelné úpravy připravovaných pokrm. Venkovní krby nám nabízejí možnost grilování, opékání, dušení, rožnění nebo uzení.

Vnitřek venkovního krbu můžeme také upravit na pec, ve které lze připravovat oběd, pečivo nebo lehké moučníky. K přednostem můžeme také zařadit i poměrně výhodnou cenu, která začíná přibližně u 4 000 Kč a roste úměrně dle kvality, velikosti a materiálového zpracování krbů.


zdroj: http://www.krby-zahradni.eu, http://www.norman-cz.cz, http://www.krby-turyna.cz

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality