12/6
Chcete koupit nový dům v Hlučíně? / Domy Hlučín

Chcete koupit nový dům v Hlučíně? / Domy Hlučín

12. června 2009 v 00.00, Nové byty

Sponzorované odkazy

V prosinci roku 2008 byla zahájena výstavba nových rodinných dvojdomků v Hlučíně, ve vyhledávané a velmi atraktivní lokalitě, v Hlučínské městské čtvrti Rovniny. V rámci projektu vznikne celkem deset nových rodinných domků, které budou disponovat moderním architektonickým a designovým ztvárněním. Předpokládaný termín ukončení stavby je naplánován na měsíc říjen roku 2009, k tomuto datu je možno i nastěhování se.

Domy jsou jednogenerační, bytové jednotky jsou nabízeny v dispozicích 4+kk o celkové podlahové ploše 142,8 m². Součástí každého domu je garáž a balkon. Charakteristickým rysem těchto rodinných domů je dvoupodlažní upořádání, domy nedisponují sklepními prostory. Půdorys domu je čtvercového typu o výměře 10×10 m, z čehož je ¼ odebrána pro zpevněnou plochu vstupu a vjezdu.

Chcete koupit nový dům v Hlučíně? / Domy Hlučín (http://www.realitymag.cz)

Domy Hlučín

Projektanti a designéři se zaměřili především na dynamické pojetí interiéru, ve kterém kladli důraz na prosvětlení jednotlivých místností, nejvyšší využití tepelných vlastností a jedinečnou originalitu vnitřního uspořádání.

Obytná část domu zahrnuje zádveří, vstupní halu, hygienické zařízení a obývací pokoj propojený s jídelnou a kuchyňským koutem. Z obývacího pokoje se po zalomeném schodišti pokračuje do prvního patra, ve kterém se nacházejí tři pokoje a hygienické zařízení. Z pokoje, jenž je umístěný nad garáží, se vstupuje na velmi prostorný balkon.

Ke každé bytové jednotce náleží soukromá zahrada, která disponuje rozdílnou výměrou u jednotlivých domů, a to v rozmezí 101 – 192 m². Na zahradu je zajištěn vstup prosklenými dveřmi, a to přímo z obytné obývací části domu.

Chcete koupit nový dům v Hlučíně? / Domy Hlučín (http://www.realitymag.cz)

Kvalitní bydlení na severní Moravě

K designovému ztvárnění napomáhá použitá kombinace tří odstínů fasádních barev, které klasické řadové jednotky povyšují o něco výše. Středem komplexu rodinných domků povede přístupová obslužná komunikace, která bude disponovat veřejným osvětlením. V areálu se plánuje bohatá výsadba stromů a četných zelených ploch, které by měly přispět k dokonalé harmonii s přírodou.

Město Hlučín nabízí svým obyvatelům širokou občanskou vybavenost, v blízkosti se nachází sportovně-rekreační areál, poliklinika, kompletní síť obchodů a služeb, mateřská školka a školy. Kvalitu bydlení zvyšuje výborná dopravní dostupnost, která je zajištěna pravidelnými linkami MHD a ČD.

Zdroj: http://www.ovcentrumbydleni.cz/…omy-hlucin-2

Chcete koupit nový dům v Hlučíně? / Domy Hlučín (http://www.realitymag.cz) Chcete koupit nový dům v Hlučíně? / Domy Hlučín (http://www.realitymag.cz)

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality