25/9
Vyberte si bydlení podle vlastních představ

Vyberte si bydlení podle vlastních představ

25. září 2013 v 21.45, Realitní kanceláře

Na světě existují věci, ve kterých byste se neměli unáhlit, dělat kompromisy nebo spoléhat na polovičatá a neúplná řešení. Výběr nového bydlení mezi tyto věci bezesporu patří. Rozhodněte se proto vždy pro takový byt nebo dům, který vám skutečně vyhovuje – a to po všech stránkách. O ten zbytek se totiž postaráme my. Jsme tradiční brněnská realitní kancelář REAL SPEKTRUM a.s., váš silný partner na trhu realit. Už více než 22 let svým klientům úspěšně pomáháme bydlet i podnikat. Rádi pomůžeme také vám.

Svým klientům poskytujeme profesionální realitní služby v celém jejich rozsahu. Bohatou nabídku domů, bytů, pozemků, rekreačních objektů či komerčních budov k prodeji i pronájmu. Poradenskou činnost. Právní, finanční i obchodní servis. Letité zkušenosti a orientaci na trhu s nemovitostmi. A v neposlední řadě také osobní a přátelský přístup ke každému z vás.

Od prvního kontaktu s vámi do uzavření celé obchodní transakce vždy stojíme na vaší straně, hájíme vaše zájmy a pružně reagujeme na jakékoliv připomínky či podněty, které z vaší strany vzejdou. Věříme, že tento přístup vede k vaší spokojenosti. A právě na té nám v REAL SPEKTRU záleží úplně nejvíce. Dosavadní zkušenosti naznačují, že se nám tento cíl daří naplňovat.

Ať už hledáte nové bydlení, víkendovou chatu nebo vhodnou investiční příležitost, neváhejte nahlédnout do naší nabídky bytů, domů nebo dalších nemovitostí k prodeji i pronájmu. V případě zájmu o jakoukoliv nemovitost nás kontaktujte. Stejně tak nás můžete oslovit i v případě, že si v naší nabídce nevyberete – na základě vašich individuálních požadavků jsme totiž připraveni vhodnou nemovitost vyhledat a posléze vám ji nabídnout. U nás hledáme nemovitosti pro naše klienty, ne klienty pro naše nemovitosti.

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality