3/7
Pořiďte si venkovní kuchyni pro outdoorové prima vaření!

Pořiďte si venkovní kuchyni pro outdoorové prima vaření!

3. července 2015 v 00.00, Chaty a chalupy, Nové domy, Zahrada

Sponzorované odkazy

Nastává období jara, a s ním i pomalu sezóna oblíbených barbecue a grilovacích párty na zahradách, chatách a chalupách. K tomu ideálnímu posezení s přáteli patří bezesporu venkovní kuchyně s grilem.

Kdo netouží po slunečných dnech, smíchu dětí, rodiny a přátel kolem, kdo si rád nepochutná na grilovaném kousku kuřete, klobásky nebo jiné voňavé pochoutky? A lde kalendáře i počasí je nyní na to ideální čas.

Proč venkovní kuchyně ano?

Venkovní kuchyně přidává nemovitosti na hodnotě, ať už to je dům, v němž bydlíte, nebo chalupa či chata. Proto náklady na ní můžete důkladně zvážit jako investici a také se ujistit, že vaše představa se hodí k domu a jeho okolí, zda mu přidá na estetičnosti.

Průzkumy ukazují, že lidé do remodelace svých domů, chat a chalup kvůli venkovním kuchyním investovali velké množství svého volného času i financí. Tyto kuchyně se nejen v zahraničí, ale i u nás stávají jedním z nejžhavějších trendů posledních 5 ti let. Vše, co potřebujte je trochu místa, kreativity a chuť jít do toho (nebo chuť na grilované dobroty).

Trendy styl

Venkovní kuchyně na titulním obrázku, se bude nádherně vyjímat u rodinného domu. Kombinuje snadnou údržbu nerez oceli, kamene a betonu. Kámen tvářící se jako cihla vypadá velice efektně a dobře ladí s texturou betonu. Nerezové zařízení je trvanlivé a snadno vydrží i rozmary počasí a nebude nám během času chátrat. Všechny materiály jsou zvoleny tak, aby dobře odolávaly povětrnostním podmínkám a počasí vůbec. A rozhodně jsou stylové a velmi dobře se hodí právě pro venkovní kuchyni.

Sortyne/Flickr.comSortyne/Flickr.com

Mini verze

Tahle mini kuchyňka se vám krásně vejde pod střechu chaty nebo na verandu chalupy. Je jednoduchá, ale velmi praktická, malá a dobře sladěná – nerezové zařízení a keramické obklady pěkné přírodní hnědé barvy. Dýchá směsí tradičního a současného stylu.

Likerigue/Flickr.comLikerigue/Flickr.com

Zděná masivní

Zděný altánek na chalupě nebo u rodinného domku můžete doplnit touto apartní a vyvedenou outdoor kuchyní jak se patří a se vším, co k ní patří. Nehonosí se texturou cihly ani obkladem z keramiky, ale pěkně zapadá do boční stěny zděného altánu. Nerezový gril, kamenná pracovní deska i podlaha jsou jednoduché, pěkné a praktické.

Jorn/Flickr.comJorn/Flickr.com

S texturou

Kombinace materiálů ladí s ostatním prostorem. Esteticky velmi příjemná, s vyzdívanými sloupy s texturou cihel je to hodně vzdušná venkovní kuchyně. Skýtá však dostatek prostoru pro přípravu grilovaných pochoutek i posezení u nich. Krásný dřevěný strop je díky větrání a otevřenosti prostoru zcela v pořádku a dodává kuchyni pohodovou domáckou atmosféru.

Úvodní foto: Many/Flickr.com

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality