3/11
Luxusní a originální bydlení v centru Prahy

Luxusní a originální bydlení v centru Prahy

3. listopadu 2015 v 23.45, Developeři, Komerční prostory, Nové byty

Podle hesla „v Praze je blaze“, je ideálním místem k životu naše stověžatá metropole. Velkoměsto tepe životem ve dne i v noci, což je pro mnohé přitažlivé. Kde však najít kousek prostoru, abyste mohli být součástí jejího dění? Zkuste to s námi, máme pro vás tip!

Najít v Prahušce pěkné bydlení, které by vyhovovalo a odpovídalo vašemu životnímu stylu, představám i standardu není jednoduché. Lépe řečeno, je to velmi problematické. Nicméně máme dobrou zprávu – svítá naděje.

projekt Liberty Building – nové bydlení blízko centra Prahyprojekt Liberty Building – nové bydlení blízko centra Prahy

Jednou z možností jak toto dilema vyřešit je projekt Liberty Building – realitní projekt roku 2014, který vznikl ve velmi oblíbené lokalitě v Praze 4 Nuslích, což je oblast navazující svojí těsnou blízkostí na centrum Prahy. Samy Nusle navíc skýtají bohatou občanskou vybavenost a Liberty Building v ní nabízí veškerý komfort k pohodlnému životu.

Liberty Building – Praha 4 NusleLiberty Building – Praha 4 Nusle

Předností veskrze zajímavého projektu je mimo atraktivní lokality i možnost bydlení a pracoviště na jednom místě. Jsou zde mimo bytů k dispozici také kanceláře a obchodní prostory, a tak zakotvením v Liberty Building máte hned 2 v 1 – bydlení i pracoviště v jednom a tomtéž místě, a tedy s minimálním přesunem za prací. Což je díky hustému provozu v ranní a odpolední špičce po Praze nebývalé a luxusní plus – především časové, ale i finanční.

ve věži je umístěn loftový byt se střešní terasouve věži je umístěn loftový byt se střešní terasou

Liberty Building je složen ze dvou budov – nové bytové a rekonstruované administrativní, když byty jsou k mání v obou budovách. S první variantou získáte moderní standardní, anebo též luxusní bydlení, se sporty zázemím v budově. V druhém případě máte k dobru originální a komfortní domov s vysokými stropy a krásným výhledem. A jeden z bytů – loftový byt ve věži s velkorysou střešní terasou, je skutečně unikátní.

jedinečný byt loftového typu ve věžijedinečný byt loftového typu ve věži

Nebytové prostory a nové byty v Praze nejen z tohoto projektu jsou k mání již dnes, přičemž nabídka mnohých je za akční ceny a s bonusy. Portál Nové byty v Praze nabízí efektivní přehled developerských projektů firmy Geosan Development v Praze a okolí, a v pestré škále si lze vybrat bydlení v různých lokalitách, nejen v Nuslích a Liberty Building.

A tak buďte součástí dění v Praze a získejte „to své“ skvělé bydlení.

Zdroj foto: Libertybuilding.cz

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality