3/7
Co je nového ve světě designu?

Co je nového ve světě designu?

3. července 2016 v 00.00, Chaty a chalupy, Nové byty, Nové domy, Zahrada

Sponzorované odkazy

Čím si zpříjemnit život, bydlení, práci i relax na zahradě? Přece těmi kousky, které budou nejen krásné, ale i funkční a praktické, jež vám usnadní a zpříjemní bytí – všude.

Pojďte s námi na krátkou exkurzi designu, vnořte se do světa jednoduchých, trendy a příjemných věciček, jež sice pro život nejsou až tak úplně nezbytné, nicméně mohou doladit každý den na pozitivní vlnu.

Co je nového ve světě designu? (http://www.realitymag.cz)

Ploché láhve na vodu Memobottle

Australské design studio Flank navrhlo ploché láhve na vodu z nezávadného plastu. Určené jsou do kabelek, aktovek, kufříků, nebo piknikových košů a tašek. Prostě tak, byste u sebe měli vodu vždy když ji potřebujete. Ať už jen v okolí domu, na zahradě, při pikniku kousek u domu, na louce či kdekoli jinde. Jedna láhev vás přijde na cenu od 599 Kč s DPH.

Co je nového ve světě designu? (http://www.realitymag.cz)

Svítidlo Random Light

Ikonické svítidlo Random Light již nám svití 15 let! Neuvěřitelné, jak se stala oblíbeným kouskem pro bydlení. Pro značku MOOOI je navrhl nizozemský designér Bertjan Pot, když je vyrobené ze sklolaminátu namočeného do pryskyřice. Můžete je mít za cenu od 14 727 Kč s DPH.

Co je nového ve světě designu? (http://www.realitymag.cz)

Česká Bomma fouká skleněné bubliny

Sklářská značka Bomma ze Světlé nad Sázavou slaví úspěch se svou novou kolekcí svítidel Soap. Volně z ruky se foukají ve dvou velikostech a třech barevných variantách. Každý kus je díky tomu neopakovatelný originál. Jedinečný a krásný, křehký a jemný. Pořídíte za cenu od 8 750 Kč s DPH.

Co je nového ve světě designu? (http://www.realitymag.cz)

České nože Mikov, luxus nejen do kapsy

Značka nožů Mikov má tradici sahající do roku 1794. Nevyhýbá se však modernímu designu. Firma se spojila s českým studiem Olgoj Chorchoj a společně navrhli kolekci zavíracích nožů Pocket určených do každé kapsy nebo na klíče, na zahradu, do dílny, či do lesa, nebo na ryby. Za cenu od 4 123 Kč s DPH.

Co je nového ve světě designu? (http://www.realitymag.cz)

Italské židle na terasu, zahradu i do pokoje

Slavný britský designér Jasper Morrison navrhl pro italskou značku MAGIS kolekci židlí v jednoduchém designu. Vyrobeny jsou z polypropylenu se skelným vláknem, díky čemuž je možné židle využít celoročně i na terase, zahradě, zkrátka venku. Cena od 2 710 Kč s DPH.

Zdroj foto: DesignBuy.cz

Autor: Pavla Jelínková

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality