7/6
Prima čas chce prima kousky

Prima čas chce prima kousky

7. června 2017 v 00.00, Zahrada

Sponzorované odkazy

V minulém článku jsme psali o výběru grilu, ale období teplých večerů je spojeno nejen s grilováním, ale i s nejrůznějšími zahradními oslavami, párty, anebo jen komornějšími srazy s přáteli.

jmenovky v bílém designujmenovky v bílém designu

Zcela na místě je zpříjemnit si všechny tyto venkovní chvíle i hezkým prostředím a stylovkami v podobě zahradních doplňků. Někdy stačí pár svíček, neotřele použitá dekorace, anebo vkusně prostřený stůl. To sluší každé zahradě, terase i balkonu. Každý neotřelý kousek dodá chvílím šmrnc a na správném puncu. Máme pro vás pár tipů na vyletněné kousky právě pro tyto příležitosti. Letní kolekce s novými trendy od firmy Glassor vás jistě osloví.

Svěží, lehké, jemné i tak trochu romantické. Takové jsou jejich letní kousky určené pro příjemné chvíle na zahradě, terase, nebo jen balkoně. Tajuplnou, útulnou a též romantickou atmosféru vytvoříte za pomoci světla svíček. A aby bylo vše okolo v bezpečí, zapalte je ve skleněných závěsných svícnech. Svíčka je tak chráněna před větrem a neohrožuje nic okolo plamínkem. Tyhle křehké a subtilní kousky lze zavěsit na větve stromů, keřů, zábradlí, nebo pergolu či na vázu s větvičkami na stole.

Na stůl je vždy zapotřebí světlo jasnější, čili si vypomůžete několika svíčkami, buď jednotlivě v malých nízkých svícnech, nebo kouskem pro více svíček. Křehkými závěsnými ozdobami můžete doladit i vázu a okolí, kde jsou k mání větvičky. V případě větší párty upotřebíte i krásné a křehké jmenovky – pro místa jednotlivých hostů anebo i pro označení dárků, či pokrmů na švédském stole a přílohovém menu.

jmenovkyjmenovky

Všechno – závěsné svícny, jmenovky i svícny na stůl jsou k mání ve stejném či podobném designu, čili můžete krásně sladit celou výzdobu, anebo naopak mít ji veselou a různorodou. To je odvislé od typu akce a vašich preferencí, ale též stylu, který upřednostňujete. Když pak do svícnů využijete svíčky proti hmyzu, anebo k čajovce kápnete esenciální olej – (ideálně citronový, či mátový), máte praktický a funkční svícen proti všem těm nepříjemným, malým a létajícím vetřelcům.

Glassor, s.r.o. je česká firma, zabývající se designem, výrobou a prodejem skleněných vánočních ozdob. Mimoto vytváří i krásné tématické kolekce i na jiná období a akce. Jednou z nich je právě party kolekce, ale také svatební, velikonoční, slavnostní a další kolekce.

Zdroj foto: Glassor

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality