5/10
Na vlně geometrie: Chevron v designu

Na vlně geometrie: Chevron v designu

5. října 2016 v 18.00, Nové byty, Nové domy, Stavba a rekonstrukce

Sponzorované odkazy

Soudobé trendy módy jsou proměnlivé, ovšem nejen ty, platí to i pro oblast interiérového designu, kde se překvapivě dere na povrch něco jako rádoby retro – geometrické vzory v interiérových dekoracích zdí, textilií, přepážek, nábytku, koberců, podlahovin a obkladů.

Původ slovo „Chevron“ má v USA a patří jedné čerpací stanici, která má tenhle výrazný vzorec ve svém logu. A v bytovém designu je to tedy motiv, nebo chcete li vzor . Geometrický a klikatý vzor, opakované použití širokého písmene V. Říká se mu lidově rybí kost. Dnes je chevron skutečně v kurzu. A vévodí všem geometrickým vzorům.

Okatý chevron

Tenhle novodobý módní styl jede na vysoké vlně a je viditelný všude. Nezasáhl jen oděvy, doplňky a bytové textilie, ale i nábytek, podlahy, obklady a zdi. Chevron se stává neodmyslitelnou součástí trendy a šik bydlení.

Nesmělý a nenápadný

Nemusí ve vašem příbytku „řvát“ a být ho přespříliš. Chevron se umí tvářit velmi nenápadně a nesměle – v jemných a tlumených barvách bude stylovkou k nezaplacení. A není nikde psáno, že musí zdobit pouze strohý, a neosobní, či moderní interiér, lze jej kombinovat i s romanticky laděnými prostorami.

Je středem pozornosti

Ano, to chevron svým pojetím umí. Zaujme a ozvláštní váš interiér, ať již v jakékoli podobě. Je nadčasovým elegánem s retro nádechem, který nezklame. Vesměs všechny geometrické vzory dnes frčí. A chevron motiv může mít mnohou a neotřelou, originální a trendy podobu. A dodat interiéru na osobitosti.

Zdroj foto: Facebook.com

Autor: Pavla Jelínková

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality