15/6
Vyzrajte na vedro v bytě

Vyzrajte na vedro v bytě

15. června 2021 v 00.00, Služby

Sponzorované odkazy

Léto dokáže být pěkně žhavé, a to doslova i do písmene. Abyste byli na letní teploty včas a dobře vybaveni, stačí si pořídit některou z novinek od české značky elektrospotřebičů Concept.

Nový ventilátor, ochlazovač i klimatizace udělají se vzduchem v bytě, kanceláři i na chalupě hotový zázrak.

Tipy přímo pro vás

Sloupový ventilátor VS5130 a VS5140

Design. To je něco, čím obě novinky jednoznačně upoutají hned na první pohled. Kromě toho, ale vnesou do interiéru i příjemné ochlazení během všech horkých letních dnů. Oba modely nabízejí 3 úrovně proudění vzduchu a funkci oscilace (plynulé natáčení pro lepší cirkulaci vzduchu v místnosti) a také 3 provozní režimy (základní režim – ventilátor chladí konstantně na nastavenou intenzitu, režim spánku – ventilátor postupně po 30 minutách snižuje intenzitu proudění vzduchu na nejnižší úroveň a režim přirozeného vánku – rychlost proudění vzduchu se mění a proudění vzduchu je podobné tomu v přírodě).

Nové ventilátory mají i časovač s možností nastavení až na 15 hodin, moderní bezlopatkové provedení, stabilní základnu a díky příkonu pouhých 50 W jsou velmi úsporné. K ovládání obou modelů stačí dálkový ovladač a všechny nastavené hodnoty lze kontrolovat na LED displeji přímo na těle spotřebiče. Cena VS5130 je 2 599 korun, VS5140 lze pořídit za 2 799 korun.

Ochlazovač vzduchu OV5220

Nabízí hned 4 funkce v jednom těle a díky tomu si ho v horkých letních dnech doslova zamilujete. Ventilátor i ochlazovač vás kdykoli příjemně zchladí proudem studeného vzduchu, kvalitní filtry se postarají o čistší vzduch a ionizátor zase zvýší množství záporně nabitých iontů v ovzduší. Ty mají vliv na kvalitu dýchání, lidskou psychiku, lepší soustředěnost, zvýšenou výkonnost a pomáhají v boji proti bolestem hlavy. Nový ochlazovač nabízí 3 úrovně proudění vzduchu, 3 provozní režimy, oscilaci a také praktický časovač s nastavením až na 7,5 hodiny.

Ochlazovač je mnohem šetrnější a úspornější než klimatizace. K ochlazení vzduchu dochází přes vodní filtry a k provozu tak stačí jen naplnit 5 litrovou nádržku vodou. A pokud si přejete vzduch ochladit ještě víc, jednoduše do nádržky přidáte ještě chladicí náplně. Přístroj lze ovládat dálkovým ovladačem nebo přímo na ovládacím panelu s LED displejem umístěném na těle osvěžovače. Cena 2 999 korun.

Mobilní klimatizace 3v1 KV1000

Využijete ji všude tam, kde potřebujete začít chladit rychle, bez instalace a zbytečných stavebních úprav. Díky kolečkům ji totiž snadno přemístíte kamkoli a pak už stačí jen zastrčit do zásuvky, zapnout a užívat si příjemný chladný vzduch. Má teplotu chlazení nastavitelnou od 17 do 30 ˚C a hned 3 režimy provozu – chlazení, odvlhčování (funkce DRY) a ventilátor s 2 rychlostmi (funkce FAN). K ovládání mobilní jednotky slouží nejen dálkový ovladač, ale také panel s přehledným LED displejem, umístěným přímo na přístroji.

Klimatizace je vybavena časovačem od 1 do 24 hodin a má i režim SLEEP, který umí zhasnout celý LED displej a snížit rychlost chlazení i ventilace na nejnižší stupeň. Přístroj si sám ohlídá případné přehřátí i zamrznutí a také včas upozorní na nutnost vyprázdnění vnitřní nádoby, ve které se při chlazení shromažduje voda. Jednotka je vhodná do prostor o velikosti až 25 m2 a její cena je 9 999 korun (za 799 korun k ní lze dokoupit i speciální okenní soupravu, která slouží k uchycení výfukové hadice odvádějící teplý vzduch ven).

  • Produkty zakoupíte na www.my-concept.cz
  • Zdroj foto: Concept
  • Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality