9/7
Chcete vylepšit své bydlení? Vezměte to ode zdí!

Chcete vylepšit své bydlení? Vezměte to ode zdí!

9. července 2017 v 00.00, Nové byty, Nové domy, Stavba a rekonstrukce

Sponzorované odkazy

Ano, zdi vašeho příbytku jsou odrazem vaším. A to doslova. Mohou jím být trochu jinak než tradičně. K vytvoření stylového a nově laděného domova nemusíte hned běžet pro potřeby k malování. Zkuste to jinak – s tapetami.

Ano, nové červencové tapety v nových vzorech jsou od firmy Wall 1 jsou to pravé! Pojďte s námi na malou exkurzi a inspirujte se!

tapeta Rozette 02

tapeta Rozette 02

Rozette 02

Je to vliesová tapeta z červencové edice o rozměrech 72 × 540 cm, ve dvou rolích po 270 cm, to celé za cenu 2178,00 Kč s DPH. Tapeta má opakovaný motiv po 38 cm. Tapeta je omyvatelná, barevně stálá a prodyšná. Má jednoduchou údržbu, snadno se aplikuje i odstraňuje. Při změně barvy nebo i velikosti vzoru na drobnější nebo větší, stačí kontaktovat emailem firmu na one@walone.com nebo zavolat na +420 604 924 084.

Rozette 01

Rozette 01

Rozette 01

Je rovněž tapeta z vliesu, z červencové edice, o stejných rozměrech – 72 × 540 cm (2 role po 270 cm) s opakování motivu po 38 cm. Jemný a hravě pastelový vzorek jistě vyladí interiér domova do harmonie. I zde vám upraví vám velikost a barvu vybraného vzoru tapety podle vašeho přání. Tapeta vás vyjde na 2178,00 Kč s DPH.

tapeta Rond 02

tapeta Rond 02

Rond 02

Tato vliesová tapeta z edice Redrum o rozměrech 72 × 540 cm ve dvou rolích po 270 cm s opakování motivu po 24 cm bude parádním kouskem pro retro laděný interiér i jemné doplnění jiného stylu a to za cenu 2178 Kč s DPH. Vzor tapety j pastelový a nenápadný, proto může být tím správným krokem v renovaci vašich zdí. A pokud chcete jiný materiál (např. namísto vliesu vinylovou nebo textilní tapetu)? Uvítali by jste jiný rozměr role? Napište to do poznámky k objednávce. Ozvo se vám s nabídkou možností.

tapeta Béž

tapeta Béž

Béž

Je parádním kouskem vliesové tapety v textilním vzhledu. e dodávána ve dvou rolích o rozměrech 72 × 270 cm za cenu 2178 Kč s DPH. Tapeta má opakování motivu po 90 cm. Tapeta je barvou i stylem tak jedná, že bude slušet každé zdi v jakémkoli prostředí a stylu. Vlies je jednoduchý na údržbu, aplikaci i odstranění.

Pioggia

Pioggia

Pioggia

Vliesová tapeta z edice Redrum, má jako předchozí kousky rozměr 72 × 540 cm ve dvou rolích, s opakováním motivu po 138 cm, za cenu 2178 Kč s DPH. Tapeta je omyvatelná, barevně stálá a prodyšná. Má prima údržbu a jednoduše se aplikuje i odstraňuje.

Jak na to?

Vyberte si z jejich nabídky designových edic tapetu v eshopu na Wall 1. Pak si ji jednoduše objednejte přes jejich eshop. Lze si zde navolit barevnou kombinaci a vytvořit si tak svůj vlastní originál. K tomu všemu vám rádi zašlou i zaslání vzorku.

Zdroj foto: Wall 1

Autor: Pavla Jelínková

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality