19/11
Advent za dveřmi: Jakou výzdobu vašemu domu či bytu pořídíte?

Advent za dveřmi: Jakou výzdobu vašemu domu či bytu pořídíte?

19. listopadu 2017 v 00.00, Nové byty, Nové domy, Stavba a rekonstrukce

Sponzorované odkazy

Adventní období se nezadržitelně blíží. Letos začne adventní čas 3. prosince a ukončí jej 24. prosince Štědrý den. Už jste přemýšleli, jakou na adventní čas pořídit vašemu bytečku či domečku výzdobu?

Základem adventního období je zcela jistě adventní věnec. A nemusíte je vždy celé kupovat, ale jen využít k jejich výrobě vánoční ozdoby. Ty můžete vybírat třeba z nových designových kolekcí české rodinné firmy Glassor, předního výrobce ručně vyráběných skleněných ozdob u nás.

Tu pravou vánoční atmosféru jednoduše vykouzlíte pomocí přírodních materiálů, dekoračního spreje, světelného řetězu a několika baněk. Máme pro vás pár tipů na slavnostní adventní dekorace.

Adventní věnec nesmí chybět

Jak již bylo řečeno, mezi dekorace, které je třeba v souvislosti s Vánocemi obstarat nejdříve, patří adventní věnec. A nemusí to být jen stolní věnec, ale i závěsný, na vchodové dveře domu či bytu. První letošní adventní neděle připadá na 3. prosince, celé období pak vyvrcholí čtvrtou adventní nedělí na Štědrý den. Adventní věnec coby tradiční dekorace bude tedy zdobit váš dům či byt téměř celý prosinec. Proto ústřední motiv vybírejte pečlivě.

A jaké trendy letos jsou v kurzu?

  • Adventní věnec sestavný vámi, si můžete pěkně doladit dle vašich potřeb a představ. Letos tomuto času vládnou kombinace zlaté a modré, severský minimalismus a přírodní zemité tóny a motivy.
  • Pokud máte rádi severský design, vsaďte na jednoduchý proutěný věnec, který v minimalistickému duchu ozdobte několika bílo-zlatými dekoracemi zavěšenými na stejně barevnou stuhu.
  • Pokud chcete popustit uzdu své kreativitě, můžete proutěný základ společně s květinami nastříkat zlatým dekoračním sprejem. Tato barva se bude skvěle doplňovat s luxusní tmavě modrou, která je i trendy barvou tohoto roku.
  • Skvělými dekoračními prvky jsou také ptáčci na klipu, které jednoduše připnete na adventní věnec, větvičky ve váze nebo na stromek.
  • S adventním věncem lze v bytě sladit i další dekorace. Jedním z jednoduchých tipů jsou naaranžované větvičky ve váze, na které lze zavěsit vánoční ozdoby.
  • Holé větvičky společně s průhlednými baňkami s puntíky vytvoří minimalistický dojem, který jistě potěší všechny milovníky moderních Vánoc.
  • Pokud si ale na trendy až tak nepotrpíte, skvěle tato dekorace vynikne i v kombinaci s klasickými červenými a zlatými baňkami, které patří ke každoročním stálicím.
  • K nazdobení svátečního stolu pak poslouží baňky s plochým dnem, ze kterých se jednoduše stanou krásné vázičky na smrkové jehličí – stačí odstranit záponku a přidat dekorační gumičku.
  • Jestliže máte navíc světelný řetěz, vytvoříte s jeho pomocí příjemné zákoutí. Do průhledné vázy k němu přidejte několik baněk, které budou krásně do prostoru odrážet světlo a vytvoří tak zajímavé ambientní osvětlení s nádechem Vánoc.
  • Dekorace samozřejmě nemusí vytvářet pouze dospělí, mohou se zapojit i děti a svátečně si vyzdobit svůj pokoj třeba pomocí bavlněného provázku v kombinaci s vybranými vánočními ozdobami.

Firma Glassor s.r.o.

Je česká rodinná společnost, specializující se na design, výrobu, prodej a export skleněných ozdob a dekorací. Firma byla založena v roce 2002 a svojí výrobou navazuje na tradici českého sklářství sahající až do 13. století. Všechny ozdoby i dekorace jsou vyráběny ručně, vyfouknuty tradiční technikou a pečlivě ručně malovány a zdobeny. Designéři firmy GLASSOR každý rok vytváří nové kolekce, které vychází z tradičních prvků i moderních trendů v oblasti design. Své výrobky pravidelně vystavuje na světových výstavách designu, jako jsou Christmasworld ve Frankfurtu nad Mohanem, NY NOW v New Yorku nebo MAISON&OBJET v Paříži. GLASSOR s.r.o. má také své divize v USA a ve Francii.

Jak se letos chystáte na advent a vánoce vy?

Zdroj foto: Glassor

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality