19/12
Zima si žádá krmítko pro ptáčky, máte je?

Zima si žádá krmítko pro ptáčky, máte je?

19. prosince 2017 v 00.00, Zahrada

Sponzorované odkazy

Krmítko je neodmyslitelná součást oken, balkonů a zahrad. A opět je v době zimy v kurzu. Tak proč nedopřát v mrazivém čase našim malým opeřeným kamarádům trochu radosti a naplnit jim bříška? A to dokonce stylově!

Jak? Z nových krmítek, která si jistě malí opeřenci zaslouží. Protože každý ptáček by měl mít i v zimě plné bříško, ideálně ze stylového a dokonalého krmítka.

ptačí krmítko s vodu za 1860 Kčptačí krmítko s vodu za 1860 Kč

Ptačí domečky firmy Wildlife Garden takové jsou. Vznikly stejně jako značka na jihu Švédsku, v půvabném prostředí na poloostrova Bjäre. Ten je typický svými malebnými domečky, zelenými loukami a pestrým spektrem fauny a flóry.

Opeřenci zde hrají velkou roli v počtu i rozmanitosti. A byly také podnětem ke vzniku značky Wildlife Garden, přičemž každý kousek vznikal ve spolupráci s ornitology. Snahou bylo oživení okolí domů, zahrad o opeřence, kterým se pomůže a zároveň tito malá živí tvorečkové přinesou radost a užitek krajině i lidem.

zelené závěsné ptačí krmítko z oceli za 670 Kčzelené závěsné ptačí krmítko z oceli za 670 Kč

Domečky jsou krásné, pečlivě propracované, vyrobeny ze dřeva, recyklovaného plastu nebo oceli, natřené ekologickými barvami a za příznivé ceny. A nemyslete se, některé kousky jsou tak vymakané, že mohou být nejen prostým krmítek, ale díky propracovaným detailům se na jaře přemění na hnízdící budku pro malé opeřence.

A líbit se jim jistě bude i na vaší zahradě, terase, či balkónku. Tyhle krásně roztomilé stavby však mohou být i neotřelým a originálním dárkem pod stromeček, a to nejen milovníkům přírody a zahrady, protože ve finále udělají radost jistě všem – lidem, opeřencům i přírodě.

ptačí kmítko a hnízdící budka za 1490 kčptačí kmítko a hnízdící budka za 1490 kč

A malá perlička na závěr. Nejen na ptáčky firma Wildlife Garden myslí, ale i na jiné obyvatele vašeho okolí. Pokud máte to štěstí, že se ve vaší blízkosti vyskytují netopýři, buďte rádi a pomozte i jim. Odvděčí se vám tím, že vás nebudu trápit komáři, které netopýři hojně chytají. Věděli jste, že jeden netopýr si bříško napěchuje až několika tisící komáry za pouhou jednu noc? To už je co říci!

Netopýři rádi hnízdí v dutých stromech, ale když jich je v okolí nedostatek přírodních hnízdišť, přesouvají se i jinam. Tak jim nachystejte domeček. Ten by měl být umístěn cca 3 metry nad zemí s dobrým výhledem a možností průchodu z otvoru na dně domečku a směřovat ideálně na jih, či jihozápad.

netopýří úkryt za 1590 kčnetopýří úkryt za 1590 kč

Všechny krásné kousky jsou k mání v eshopu Nila.

Zdroj foto: Nila

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality