26/11
Vánoční úklid tak trochu jinak

Vánoční úklid tak trochu jinak

26. listopadu 2018 v 00.00, Nové byty, Nové domy, Služby, Stavba a rekonstrukce

Sponzorované odkazy

Všimli jste si toho také? Téměř každé sezónní svátky jsou spojeny s úklidem domácnosti. Je to dáno tím, mít na toto období pomyslně „čistý stůl“. Někdo to neřeší vůbec, někdo málo a někdo úplně do detailu. Zkuste to letos tak trochu jinak!

vliesová tapeta pro milovníky jezevčíkůvliesová tapeta pro milovníky jezevčíků

Svůj příbytek můžete vylepšit nejen úklidem, obměnou bytových doplňků či dekorací. Změna a čistota může přijít i ode zdí. Neděste se, nemusíte hned malovat. Postačí na jednu stěnu přidat originální a stylovou tapetu. Ty současné nabízí velkou a příjemně pestrou škálu vzorů a motivů, z nichž si vybere skutečně každý.

papírová tapeta s květinovým motivempapírová tapeta s květinovým motivem

Proč zrovna tapeta?

Jelikož tapety patří k hodně viditelným prvkům interiéru. A mimo tapety jsou k mání i samostatné samolepicí motivy. Obojí může dopomoci ke zcela jinému stylu celého interiéru – oživit jej, ozvláštnit, zjemnit či stylově nebo vtipně doladit. Soudobé tapety mají velkou devizu ve kvalitní grafice, nebo fotografii, stejně jako krásné barvy a jedinečné 3D efekty. Navíc ty s plastickým vzorem vám překryjí nedokonalosti na zdi a jiném povrchu.

fototapetafototapeta

Praktická a s „čistým štítem“

Tapety jsou mnohem praktičtější a čistší variantou zdi či zdí, než namáhavé malování a nepříjemný úklid po něm. A to nemluvíme o přikrývání nábytku, balení dekorací, textilií a dalších domácích propriet. Na výběr máte vinylové, papírové, vliesové a textilní tapety. Když k tomu přičteme ještě fototapety a samolepicí samostatné motivy, je výběr opravdu široký.

textilní tapeta s plastickým vzoremtextilní tapeta s plastickým vzorem

Jak nakoupit?

Nákup je jednoduchý, tapety dnes nabízí mnohé markety, ale i online obchody. Pokud se vám jedná o dekorování jedné zdi, je to hračka. V případě že tapetou chcete ozdobit více zdí než jen jednu, tak si dobře propočtěte dle rozměrů zvolené tapety (ale i dle motivu, aby navazoval), kolik jí budete potřebovat.Pokud tapety přeci jen potřebujete více než jeden kus, tak si pohlídejte číslo její šarže. Jen tak se vyhnete odchylkám v barvě. My se však přikláníme za stylové dekorování pouze jedné zdi v pokoji. To je nyní velmi cool a hodně moderní.

vinylová tapeta s motivem stromů s ptáčkyvinylová tapeta s motivem stromů s ptáčky

Manipulace je s tapetami příjemná, jednoduchá a čistá. Dají se jak lehce nalepit, tak i jednoduše sundat. Necháte se zlákat k neobyčejnému “úklidu domácnosti“ před vánoci?

fototapetafototapeta

Zdroj foto: Pixabay.com

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality