13/7
Nezbytnosti do domu, dílny i na zahradu

Nezbytnosti do domu, dílny i na zahradu

13. července 2020 v 00.00, Služby, Stavba a rekonstrukce, Zahrada

Sponzorované odkazy

Zahrada i domov ožívá během volna a prázdnin asi nejvíce, pokud nebereme v potaz pandemii koronaviru a nutnou izolaci v ní. Mnohem hůře, než ženy prožívali povinný pobyt doma muži. A tak nejen v odbě pandemie se hodí mít pár pomocníků, které (nejen mužům) pomohou a usnadní fungování doma i na zahradě.

Co je důležité?

Možná máte skloňování koronaviru už plné zuby, ale na druhou stranu jste si uvědomili, co je pro život, rodinu a domov podstatné.

  • Vlastní útočiště v dílně – v rodinném domě by neměla chybět malá dílna. Místo, kde mohou muži odpočívat při tvůrčí činnosti i zachraňovat svýma šikovnýma rukama věci a potřeba hladký chod domácnosti. Naštěstí výrobci nářadí mysleli na vše, a při práci si můžete ještě navíc poslechnout i svoji oblíbenou muziku z odolných reproduktorů.
  • Bezpečnost dětí především – od prvního dne, kdy se vaši potomci narodí se bojíte o jejich bezpečnost. Důležitý je pohodlný rodinný vůz a bezpečná autosedačka.
  • Posezení s přáteli – víkendy a volno trávíte rádi s rodinou nebo přáteli. Obzvlášť v létě se setkávání neobejde bez dobrého jídla. Na zahradě je grilování snadné, ale nemusíte se ochudit ani v bytě při pořízení elektrického grilu, a navíc tak můžete grilovat po celý rok nebo si snadno připravit rychlou večeři.
    přenosný reproduktor Bluetooth MAKITA DMR200

    přenosný reproduktor Bluetooth MAKITA DMR200

Reproduktor Bluetooth Makita DMR200

Odolný pogumovaný reproduktor zvládá prašné prostředí i stříkající vodu. Na jedno nabití vydrží až 65 hodin. Zdroj hudby připojíte z bezpečné vzdálenosti pomocí Bluetooth nebo USB kabelu. Obsahuje i úložný box pro externí zařízení a vyjde na 2 399 Kč.

Multimetr UNI-T UT131C

Ve výbavě každého kutila by určitě neměl chybět multimetr, který zjistí závady na zařízeních a nemusíte volat hodinového manžela. Nová řada multimetrů UT131 zaručuje vyšší standart měření a je odolnější proti nárazu a pádu až ze dvou metrů. LCD displej je přehledněji rozvržen i pro technologicky méně zdatné uživatele. Kromě běžných funkcí umí přístroj také měřicí teplotu a umožňuje podsvícení displeje a stojí 339 Kč.

Multimetr UNI-T UT131C

Multimetr UNI-T UT131C

Sada aku nářadí Dewalt

Velká sada nářadí s příklepovou vrtačkou, úhlovou bruskou a dalším příslušenstvím má lehkou ovladatelnost a konstrukce inteligentního spouštěče vám umožní pracovat i na hůře dostupných místech. Celokovová převodovka prodlužuje životnost nářadí. Brusku je možné nastavit do boční rukojeti, která zajišťuje lepší ovladatelnost. Samozřejmostí je technologie bezuhlíkových motorů a to vše za 11 999 Kč.

sada aku nářadí Dewalt

sada aku nářadí Dewalt

Autosedačka (I,II,III) 9–36kg Meddy

Autosedačka z tvrzeného polyethylenu se silným polstrováním je ideální pro bezpečný převoz vašich dětí. Výškově nastavitelná opěrka hlavy zajistí komfort rostoucího dítěte. Je rozložitelná na samotný podsedák a vyjde vás na 1 329 Kč.

Autosedačka Meddy

Autosedačka Meddy

Gril Orava EG-200

Stolní kontaktní gril využijete celoročně nejen ke grilování masa, ale také k zapékání pečiva. Tepelně izolovaná rukojeť zaručuje větší bezpečnost při grilování. Součástí je také odkapávací miska na šťávu. Hluboké žebrování snižuje kontakt masa s tukem. Snadná je jeho údržba i čištění, přičemž gril stojí 1 090 Kč.

gril Orava

gril Orava

Polévkovar Domo DO499BL

Pokud patříte k milovníkům polévek, ale neradi stojíte dlouho u sporáku, pak je polévkovar přesně pro vás. Vložíte do něho všechny potřebné suroviny, zvolíte vhodný program, zapnete a za 20 minut se můžete těšit na lahodnou polévku. Je zobrazen na úvodním titulním obrázku a dáte za něj 1 989 Kč.

Všechny produkty pořídíte na eshopu Tipa.eu.

  • Zdroj foto: Tipa.eu
  • Úvodní foto: Polévkovar DOMO DO499BL
  • Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality